Pioneer DJ DDJ-XP2

Pioneer
00-00006854
20195,00
грн.
Pioneer DDJ-XP2 Pioneer представляє додатковий контролер як для Serato DJ , так і для rekordbox .
Виведіть свою продуктивність на новий рівень і розширте налаштування за допомогою цього контролера. Завдяки матриці 2x 16 Performance Pad ви можете запускати семпли, тригерні цикли або контролювати гарячі метки, і робити це набагато зручніше.
Транспортний режим Serato DJ Pro тепер також доступний у програмному забезпеченні rekordbox DJ і повністю підтримується DDJ-XP2. Ви можете використовувати педи продуктивності DDJ-XP2 як елементи керування музикою. Відтворенням, паузою, підказкою, підвищенням/зниженням тону та іншими функціями можна керувати безпосередньо з різнокольорових панелей.
Редактор педів DDJ -XP2 дозволяє налаштувати 32 педи відповідно до вашого особистого стилю виконання . Ви можете призначати режими педа окремо, що дає вам велику гнучкість у керуванні програмним забезпеченням rekordbox.
Субконтролер Pioneer DJ DDJ-XP2 повністю оснащений ліцензіями для rekordbox dj і rekordbox dvs і може дати вашій DJ установці новий, великий творчий потенціал.

Тип: DJ Контроллеры

Характеристики: Serato

Опис
Характеристики

Опис

Виходьте на наступний рівень з додатковим DJ контролером DDJ-XP2 для rekordbox та Serato DJ Pro.
Неважливо, яке DJ додаток ви використовуєте, це DJ обладнання дозволить вам отримати від нього більше, ніж будь-коли раніше. До нового додаткового контролера DDJ-XP2 додано нові функції, і зроблено це без шкоди інтуїтивно зрозумілому інтерфейсу та неперевершеній якості складання. Завдяки міцній конструкції та нековзним гумовим кромкам контролера, він витримає найенергійнішу вашу гру під час виступу.
DDJ-XP2 додасть вашому сетапу ще 32 різнокольорових педа (Performance pads). Відкрийте для себе нові режими роботи педів, які завжди будуть у вас під рукою. У режимі Transport призначте на ці педи елементи керування (play, pause, cue та pitch up/down). Використовуйте 16 педів для керування у режимі single (вперше для Serato DJ Pro). Trigger Silent Cue відключає звук доріжки з відкритими на мікшері фейдерами, потім відразу переходьте на них з точок Hot Cue. Відчуйте себе впевнено та тримайте свій виступ під контролем завдяки новому додатковому DJ контролеру DDJ-XP2

Сумісність з rekordbox та Serato DJ Pro

DDJ-XP2 повністю сумісний з rekordbox або Serato DJ Pro. Ви можете легко переключатися між популярними функціями будь-якого з програм, такими як Hot Cues, Beat Jump та Slicer. Незалежно від того, яке DJ додаток ви виберіть, ваші виступи будуть креативні та унікальні.

Slide FX

Динамічне керування обраної Вами комбінації звукових ефектів FX легким торканням сенсорних слайд-FX смужок та переміщенням пальця вгору та вниз без необхідності вмикання та відключення окремих FX ефектів.

Режими 16 педів

Режими 16 педів Serato DJ Pro' дозволяють призначити на кожен з 8 педів по дві різні функції на кожну деку, наприклад Hot Cues і режим Sampler. А значить, ви зможете відразу переходити з режиму Hot Cues на samples і назад без перемикання.

Режим Transport

З режимом Transport на rekordbox і Serato DJ Pro можна використовувати педи як елементи управління музикою, яку ви граєте, включаючи відтворення (play), роблячи паузу (pause), ставлячи мітку (cue), зміну швидкості відтворення треків (pitch up/down) та багато іншого інше. З rekordbox, все, що вам буде потрібно, це тільки ноутбук.

Silent cue

Позбавтеся прискорення музики після включення вертушки, увімкнувши Silent Cue. Після натискання кнопки відтворення на непрацюючій деці музика починає грати в потрібному ритмі BPM.

Характеристики

Особливості Pioneer DDJ-XP2
 • DJ додатковий контролер для Serato DJ і rekordbox dj
 • Підтримує новий транспортний режим у rekordbox dj
 • Підтримка нового режиму Silent Cue від Serato DJ
 • Матриця педів 16 x 2 для семплів, міток швидкого доступу, петель тощо
 • Serato DJ вперше підтримує 16-Pad Mode
 • Loop Section Control на основі мікшера DJM-S9
 • Включає редактор педів для налаштування макета педів для вашого виконання
 • Пересувні смужки ефектів для практичного керування комбінаціями ефектів
 • Клавіша Shift для легкої та креативної гармонізації треків
 • Режим клавіатури для музичного відтворення гарячих міток за допомогою педів
Технічні характеристики
 • Живлення від USB
 • Вага: 1,5 кг
 • Розміри (Д x Ш x В): 333 x 235 x 42 мм
обсяг поставки
 • Pioneer DDJ-XP2
 • кабель USB
 • керівництво по експлуатації
 • гарантійний талон
 • Картка з ліцензійними ключами для rekordbox dj і rekordbox dvs
Вас може зацікавити: