Arturia

Перший офіційний магазин Arturia в Україні
MIDI клавіатури та контролери
Портативне рішення для сучасної студії. Компактний, багатофункціональний, веселий. MiniLab Mk2 - це не просто портативна клавіатура.
Нескінченний луп. BeatStep Pro унікальний: контролер світового класу, секвенсор та інструмент для створення композицій - все в одному невеликому девайсі.
Креативність нового рівня. KeyLab Essential - це інтуїтивно зрозуміла, потужна, ретельно продумана клавіатура-контролер.
Синтезатори та драм-машини
Компанія Arturia так описує MiniBrute: "Чистий аналоговий, мульти-хвильовий генератор у поєднанні з величезним звучанням класичного багаторежимного фільтра і широким діапазоном можливостей модуляції принесуть нове життя у ваші записи і виступи.
MicroFreak не схожий на жоден інший синтезатор. Це винятковий інструмент, який винагороджує допитливого музиканта. Він поєднує в собі хвильові таблиці та цифрові осцилятори з аналоговими фільтрами.
Аналоговий Авангард.
MatrixBrute, мабуть, найпотужніший аналоговий монофонічний синтезатор з тих, що коли-небудь існували!
Аудіоінтерфейси
Arturia AudioFuse 8Pre - це дворежимний інтерфейс і розширювач ADAT, який може похвалитися 8 каналами аналогового звуку преміум-класу. AudioFuse 8Pre покликаний стати найкращим доповненням студій і творчих просторів по всьому світу.
Ви пишете музику завтрашнього дня ... то навіщо задовольнятися вчорашнім інтерфейсом? AudioFuse - це революційний професійний аудіоінтерфейс, який встановлює новий стандарт якості звуку.
Компактний аудіоінтерфейс на 18 входів і 20 виходів із широкими можливостями під'єднання, потужними функціями, високою якістю звуку й акцентом на творчий робочий процес.
Arturia Україна
Компанія Arturia спеціалізується на розробці програмного забезпечення та музичному обладнанні для аматорів і професіоналів.

Заснована в Греноблі (Франція) в 1999 році, компанія Орієнтована на новітні технології, компанія прагне до інтеграції останніх досягнень у галузі музичних комп'ютерних досліджень у свою продукцію. Це передбачає тісну співпрацю з дослідницькими інститутами, такими як Паризький IRCAM, у розвитку передових музичних інструментів і програмного забезпечення. В результаті такої співпраці, величезна кількість всесвітньо відомих хітів і саундтреків до Голлівудських фільмів були створені за допомогою інструментів Arturia.
З початку 2000-х років молода компанія з Франції мала статус синоніма аналогових синтезаторів, хоч і йшлося про програмні синтезатори. Сьогодні Arturia є одним із провідних виробників аналогових синтезаторів, MIDI-контролерів, програмних синтезаторів та інших продуктів. Arturia прославилася своїми якісними репродукціями відомих вінтажних синтезаторів. Не тільки зовнішній вигляд плагінів, а й особлива поведінка звуку програмних синтезаторів Arturia зробили їх дуже близькими до популярних оригіналів з 60-х, 70-х і 80-х років. Після появи плагінів-синтезаторів, Arturia розширила асортимент своїх продуктів апаратними інструментами, MIDI-контролерами, USB-контролерами, покроковими секвенсорами та, зрештою, реальними аналоговими синтезаторами, що сьогодні утворюють ще одну надзвичайно успішну галузь продуктів.
Завдяки своїм розробкам, Arturia стала лауреатом кількох престижних нагород у цій галузі. Працюючи в 25 країнах, компанія отримує понад 90% своїх прибутків бізнесу через експорт, в основному в США, Японії та Північної Європи.