Усі навушники

Професійний рівень звуку ще ніколи не був так близько!

Навушники

Навушники (також відомі як головні телефони) - один із найпоширеніших технічних засобів, призначених для відтворення і прослуховування музики. Більшість цих пристроїв за принципом роботи - динамічні, хоча трапляються і складніші технології, що забезпечують виняткове звучання класу High End - наприклад, електростатичні навушники. На відміну від, наприклад, повнорозмірних акустичних систем, навушники - пристрій персональний, що дає змогу Вам слухати тільки те, що Вам хочеться, ізолюючись від зовнішнього шуму і не турбуючи оточуючих своєю музикою. Ця властивість вкрай цінна в умовах постійного шуму і швидкого ритму життя сучасних міст; якщо можливість відпочити від шуму для Вас особливо важлива, варто звернути увагу на закриті навушники і навушники з шумопоглинанням.
Любителям спорту та подорожей підійдуть легкі вставні та внутрішньоканальні моделі, які невибагливі до джерела звуку і можуть використовуватися з телефонами, а також спеціальні спортивні навушники. Любителі вишуканого звучання найвищої якості, а також професійні діджеї та звукорежисери оцінять моніторні навушники, що відтворюють аудіозаписи зі скрупульозною точністю. Такі головні телефони рекомендується використовувати з Hi-Fi плеєрами або портативними підсилювачами, щоб розкрити весь їхній потенціал. Однак першокласного звучання можна домогтися і в оформленні типу "вкладиші": елітою тут є арматурні навушники.
Для комфортного прослуховування вдома або в спокійній обстановці чудово підійдуть відкриті навушники: за невеликої звукоізоляції вони вирізняються особливо природним і збалансованим звучанням, яке часто характеризують як "прозоре".