Наушники AKG

Компанія AKG - абревіатура Akustische und Kino-Geraete, що в перекладі з німецької звучить як "Акустичне та кіно-обладнання". Була заснована у Відні 1947 року. Зараз AKG є частиною концерну Harman International.
Компанія отримала 1500 патентів за час свого існування - більше ніж усі конкуренти, разом узяті. Це пов'язано з тим, що в компанії виділяються дуже великі бюджети на науково-дослідну роботу. Зокрема тому компанія відома в усьому світі як найбільш інноваційний виробник бездротових систем, навушників і мікрофонів.

Навушники AKG K52

Цікаво, але серед усіх бюджетних новинок професійної лінійки AKG саме молодші AKG K52 демонструють найкращий тональний баланс звучання, не виявляючи тієї пристрасті до басів і нижньої середини, яку ми помічали у старших моделей. У звуковому балансі, характерному для AKG K72 і AKG K92, навушники AKG K52 дають менше найнижчих частот, зате суб'єктивно додають більше верхніх. У підсумку виходить доволі гармонійний, світлий звуковий образ із широкою сценою і чітким акустичним поділом виконавців. Правду кажучи, манера відтворення сильно контрастує зі звичним звучанням недорогих закритих навушників, і більше асоціюється зі зразками відкритого типу. Крім того, сподобалася енергетика звучання і розбірлива темброва структура з природною основою. Мабуть, навушники дозволяють собі деяку надлишкову яскравість на великій гучності, але й там не втрачають зв'язності звучання. За таких талантів AKG K52 без проблем грають будь-які музичні стилі.

Навушники AKG K271 MKII

Перед Вами оновлена версія прославлених K 270 Studio, топова модель у лінійці студійних моніторів AKG. Навушники AKG K 271 MK II мають закриту конструкцію, що охоплює вуха. Це дає змогу домогтися підвищеного комфорту і максимальної ізоляції від стороннього шуму. А завдяки великим динамікам Varimotion™, звук у K 271 MK II абсолютно чистий і напрочуд насичений.

K 271 MK II є ідеальним вибором для ситуації, коли будь-який витік звуку вкрай небажаний або може викликати проблеми. На додаток до цього, в моделі K 271 MK II реалізовано унікальну функцію AUTOMUTE, яка автоматично вимикає навушники під час зняття їх з голови. Чудова шумоізоляція у зв'язці з AUTOMUTE може стати в нагоді як під час роботи на студії звукозапису, так і в разі, якщо Ви не хочете потурбувати відпочивальників, які відпочивають поруч.