Наушники Audio-Technica

Японський бренд, який не потрібно представляти. Компанія, яка має понад 50 років досвіду у сфері аналогового звуку. Обирайте стриманий японський дизайн та якість перевірену роками. Професійний рівень звуку ще ніколи не був так близько!

Навушники Audio-Technica ATH-M50X

Audio-Technica ATH-M50X Black - студійні моніторні навушники закритого типу. Ця модель є прекрасним вибором для професійного звукозапису, а також для зведення композицій. Сучасна конструкція і високоякісні матеріали гарантують комфорт під час використання, ефективну шумоізоляцію і чисте звучання професійного рівня.

Навушники Audio-Technica ATH-M40X

Audio-Technica ATH-M40X - студійні навушники закритого типу. Ця модель є прекрасним вибором для професійного звукозапису, а також зведення композицій. Сучасна конструкція і високоякісні матеріали гарантують комфорт під час використання, ефективну шумоізоляцію і чисте звучання професійного рівня. Ця модель має першокласні 40 мм драйвери, які мають полегшену звукову котушку з обмідненого алюмінієвого дроту. Неодимовий магніт динаміка при невеликих розмірах і вазі має потужне поле, що забезпечує насичене звучання і потужні баси.

Навушники Audio-Technica ATH-M20X

Audio-Technica ATH-M20X - студійні навушники закритого типу. Сучасна конструкція і високоякісні матеріали гарантують комфорт під час використання, ефективну шумоізоляцію і чисте звучання професійного рівня. Ця модель має першокласні 40 мм драйвери, які забезпечують високоякісне звучання. Великий розмір динаміків забезпечує відмінну передачу звуку, а зручні м'які амбушюри - прослуховування музики протягом тривалого часу. Навушники оснащені прямим проводом довжиною 3 м. У комплект входить адаптер на 6,3 мм і чохол для перенесення.