Наушники Beyerdynamic

Першими випущеними продуктами Beyerdynamic стали акустичні системи для кінотеатрів, поширеність яких на той час постійно збільшувалася. Пізніше, бачачи дедалі більшу потребу в пристроях зі сфери звукозапису, було ухвалено рішення про випуск різноманітних мікрофонів і навушників, чим досі і славиться цей бренд.

Навушники Beyerdynamic DT 770 PRO

Beyerdynamic DT 770 PRO - професійні моніторні навушники, що заслужили свою популярність і популярність. Однаково гарні як для любителів музики, так і для звукорежисерів завдяки чудовій деталізації та якості звуку. Також вони чудово передають низькі частоти. Головна особливість цих навушників - чистий і деталізований звук з живою динамікою, що припаде до душі не тільки меломанам, а й задовольнить будь-які професійні потреби звукорежисера в студії. Високий імпенданс навушників вимагає хорошого посилення, і це дасть змогу домогтися набагато природнішого та якіснішого звуку. Завдяки м'яким амбушюрам і зручному наголов'ю, навушники Beyerdynamic DT 770 PRO 250 Ohm комфортно сидять на голові та не стомлюють навіть за найтривалішого використання, а довгий кручений кабель дасть змогу вільно пересуватися студією.

Навушники Beyerdynamic DT 990 PRO и DT 880 PRO

Beyerdynamic DT 990 PRO - відкриті динамічні навушники, які підійдуть для широкого спектра завдань у студії та вдома. Знижена вага мембрани і всієї рухомої системи забезпечує імпульсні характеристики не гірші, ніж у електростатичних навушників, а рівна АЧХ забезпечує природний тембральний баланс. Довжина наголов'я підлаштовується під розмір голови, а чашки мають м'які амбюшури для довготривалого прослуховування.

Beyerdynamic DT 880 PRO - еталонні, напіввідкриті студійні навушники, які об'єднали всі переваги відкритих навушників з підвищеною віддачею закритих моделей. Модель було спроектовано заново з поліпшеною частотною характеристикою, щоб отримати ремейк класичних навушників DT 880 у новій студійній моделі з аналітичними властивостями. Якщо відкриті навушники більше підійдуть для класики і джазу, то напіввідкриті і закриті стануть оптимальні для поп-музики і року, там, де потрібна підвищена віддача в області низьких частот.