Акустика Bluesound

Мультирумні рішення у форматі Hi-Rez
Портативні колонки
Bluesound PULSE FLEX 2i - це універсальна широкосмугова бездротова акустика, яка забезпечує справжню бездротову мобільність та найкращу якість звуку. Розмістіть пару FLEX 2i в будь-якій кімнаті, об'єднайте їх разом для стереозвучання або навіть візьміть одну з собою в парк. Це найменша колонка Bluesound, яка дає змогу вам насолоджуватися музикою з чудовим звучанням у будь-якому куточку вашого будинку.
Bluesound PULSE MINI 2i - компактна музична система "все-в-одному".

Не можна недооцінювати, PULSE MINI. Завдяки запатентованій подвійній акустичній камері звук Bluesound PULSE MINI 2i потужніший і точніший, ніж у більшості плеєрів удвічі більших розмірів. Поставте його в будь-якому місці кімнати і він заповнить простір красиво замішаним звуком повного діапазону.
Bluesound PULSE 2i - стрімінгова музична система, потоковий стерео медіа-програвач "все-в-одному", оснащений вбудованими динаміками та підсилювачем. Повний спектр частот приходить через багатий і чітко, і поєднується без проблем завдяки ретельному проєктуванню та дизайну, який підходить для низькочастотного динаміка з двома драйверами середнього та високого діапазону.
Стерео компоненти
Модель Bluesound NODE N130 являє собою універсальний мережевий стример третього покоління NODE, який стане ідеальним аудіо-джерелом для сучасної Hi-Fi-стереосистеми або домашнього кінотеатру. Програвач також може використовуватися як хаб у складі фірмової бездротової мультирум-екосистеми, керованої за допомогою застосунку BluOS Controller, який працює фактично з будь-якою ОС (iOS, Android, macOS або Windows). Застосунок відкриває доступ до сотень інтернет-радіостанцій і до музичних потокових сервісів, включно з TIDAL, Qobuz, Deezer, Spotify та ін., а також до аудіофайлів, що зберігаються на серверах локальної мережі. При цьому використовується фірмова платформа BluOS, яка дає змогу під'єднувати до 64 стримінгових пристроїв і передавати аудіопотік із роздільною здатністю 24 біт/192 кГц.
Bluesound Powernode 2 - мультимедійний плеєр з підсилювачем 2 х 60 Вт, відтворює музику з мультимедійних додатків та інтернет-радіо на комп'ютері, iPhone, iPad, ЦАП 32 біт/192 кГц, під'єднання: Ethernet RJ45, 802.11n WiFi, USB, LAN, оптичний вхід, ЦАП 32 біт/192 кГц, RCA-під'єднання до сабвуфера, підтримувані формати файлів: MP3, AAC, WMA, OGG, WMA-L, FLAC, ALAC, WAV, AIFF.
Повний каталог Bluesound