Klipsch Reference R-41SA Black

Klipsch
00-00001422
10999,00
грн.
17238,00
грн.
Модель для домашніх кінотеатрів Dolby Atmos. Застосовується у варіанті Dolby Atmos Enabled при розміщенні на фронтальних чи тилових колонках, а також при настінній реалізації об'єктно-орієнтованих форматів Dolby Atmos та DTS-X.
Спеціально налаштований фірмовий рупор Tractrix® дозволяє отримати якісний відбитий звук для реалізації формату Dolby Atmos.
Технологія лінійного переміщення (LTS) знижує спотворення та дозволяє покращити якість звучання, зробивши його більш детальним. Kapton® - надзвичайно легкий і жорсткий матеріал, який використовується при виготовленні підвіски купола ВЧ-динаміка для досягнення високої чутливості, більш детального звуку та покращення роздільної здатності. ВЧ-динаміки LTS стали візитною карткою компанії Klipsch та ключовим компонентом цих одних із найкращих у світі акустичних систем.
Дифузори НЧ-динаміків, виготовлені з литого під тиском графіту (IMG), - неймовірно легкі, але водночас жорсткі, що дозволяє отримати чудове звучання без резонансів та спотворень. Поєднання з LTS ВЧ-динаміком у рупорі Tractrix дозволяє досягти якості звуку, максимального для акустики цього класу.

Тип: Пасивна акустика

Вид: Поличкова акустика

Опис
Характеристики

Опис

Пасивна акустика із технологією Dolby Atmos® Klipsch Reference R-41SA Black

Полична акустика Klipsch R-41SA

Компанія Klipsch представляє оновлений модельний ряд серії Reference Base, на шпальтах якого були зроблені суттєві зміни. Крім того, трохи змінився і склад даної серії. Всього в лінійку Reference Base увійшли дев'ять моделей колонок (з них дві призначені для використання в складі систем Dolby Atmos), включаючи два активних монітора і два сабвуфера.
Відмінною рисою всіх моделей серії стали оновлені рупори Tractrix, які отримали більш плавні внутрішні обводи і збільшену загальну площу. Це дозволило точніше узгодити встановлений у них твітер з 1-дюймовим алюмінієвим куполом і низькочастотні динаміки.
При виготовленні твітерів використовувалася відмінно зарекомендувала себе технологія лінійного переміщення діафрагми LTS, що дозволила знизити спотворення звуку і розширити діапазон відтворюваних частот.
Підвіс купола в пищалках колонок нової серії виготовлений з каптона – високотехнологічного синтетичного матеріалу, що володіє чудовими механічними властивостями.
Басовики в новій акустиці, як і раніше, оснащені дифузорами IMG з мідним покриттям. Однак вони мають нові литі кошика і більш помітний кріплення (як і використовується при монтажі рупора) завдяки великим головкам гвинтів. Обробка корпусів колонок, внутрішнє демпфування яких було допрацьовано для більш ефективного гасіння вібрацій стінок, тепер виконується міцної вінілової плівкою, що імітує структуру натурального дерева (ясен чорний).
Спеціальний спікер Klipsch R-41SA, який відноситься до фірмового сімейства Reference, призначений для озвучування додаткових стельових каналів в аудіосистемі, що підтримує формат об'єктно-орієнтованого тривимірного звучання Dolby Atmos. Дана модель також стане чудовим варіантом для апгрейда вже існуючої системи ДК.
В нахилену під певним кутом панель акустичної системи вбудований 0,75-дюймовий твітер з алюмінієвою мембраною, навантажений на гібридний рупор Hybrid Tractrix і використовує технологію LTS (Linear Travel Suspension). Технологія LTS забезпечує лінійне рух мембрани твітера, що в підсумку виражається в мінімізації спотворень і підвищення детальності звучання, а гібридний рупор гарантує чистий, природний і динамічний саунд з правильною діаграмою спрямованості.
Поряд з високочастотним випромінювачем знаходиться 4-дюймовий СЧ/НЧ-драйвер з дифузором, виготовленим з покритого мідним шаром литого графіту IMG, завдяки чому забезпечується виняткова легкість і необхідна жорсткість. Обидва випромінювача відмінно поєднуються один з одним завдяки грамотно розрахованої схеми фільтрів кросовера.
Klipsch R-41SA можна встановити на верхню панель підлогових або поличних акустичних систем домашнього кінотеатру. По суті, такі спеціальні гучномовці замінюють собою стельові АС. Звукові хвилі випромінюються динаміками в стелю, від якого вони потім відображаються і направляються в зону прослуховування. Тим не менш, завдяки інтегрованому в дно корпусу отвору дану АС можна закріпити на стіні.
Добре демпфована закритий корпус Klipsch R-41SA виготовлений з MDF і обклеєний акуратним текстурним полімерним шпоном, завдяки чому колонка чудово виглядає і добре гармонує з сучасними інтер'єрами. Дві гвинтові клеми спікера встановлені під деяким кутом для зручності підключення кабелю і знаходяться в невеликій ніші.
Модель комплектується акустично прозорим гнучким грилем. Характеристики універсального гучномовця Klipsch R-41SA строго відповідає сертифікації Dolby Atmos. Колонка ідеально працює у зв'язці з фірмовими АС з серії Reference, а також добре поєднується з акустичними системами сторонніх виробників.

Характеристики

 • Тип: Акустика Dolby Atmos
 • Вага (для акустики – за штуку, для комплекту – за комплект), кг: 2,7
 • Серія: Reference
 • Висота, мм: 180
 • Ширина, мм: 146
 • Глибина, мм: 331
 • Мінімальна потужність, що рекомендується, Вт: 50
 • Максимальна потужність, Вт: 100
 • Розмір НЧ динаміка, в дюймах: 4
 • Кількість смуг: 2
 • Опір, Ом: 8
 • Тип ВЧ динаміка: купольний
 • Тип НЧ динаміка: конусний
 • Матеріал ВЧ динаміка №1: метал
 • Розмір ВЧ динаміка №1, у дюймах: 1
 • Клеми: Гвинтові, стандарт
 • Кількість ВЧ динаміків: 1
 • Кількість динаміків: 2
 • Частота поділу кросовера: 4,237 кГц
 • Колір пилозахисної сітки: Black/Чорний
 • Країна (головний офіс): США
Вас може зацікавити: