Klipsch Reference Premiere RP-500SA

Klipsch
19499,00
грн.
Klipsch RP-500SA еталонна прем'єрна колонка Dolby AtmosНайуніверсальніша доступна колонка об'ємного звучанняRP-500SA можна використовувати як колонку з ефектом занурення для технології Dolby Atmos, висотну колонку або тилову модель об'ємного звучання - і все це одним клацанням перемикача. Ці колонки з підтримкою Dolby Atmos відтворюють об'ємний звук з усіх боків, навіть зверху. Додайте до будь-якого монітора або баштової колонки або використовуйте як колонки об'ємного звучання, щоб отримати півсферу з багатим деталізованим звуком.Сертифікована висотна колонка Dolby AtmosВипробувана і схвалена лабораторіями Dolby для точного відтворення ефектів Dolby Atmos Elevation з точністю і деталізацією - для кінематографічного прослуховування, не схожого на будь-яке інше.Перемикається кросоверКолонна RP-500SA оснащена перемикається кросовером, який перемикається між режимами колонки Atmos і об'ємного звучання, що дозволяє оптимізувати її роботу в режимі висотної колонки з підтримкою технології Dolby Atmos, а також в режимі настінної колонки з об'ємним звучанням або колонки об'ємного звуку, що встановлюється ззаду або спереду на стіну.90 ° x 90° Кремнієвий композитний гібридний рупор TractrixНавантаження рупора забезпечує максимальну ефективність і підвищує деталізацію, фокусуючи високі частоти в зоні прослуховування. Фірмова геометрія Tractrix забезпечує найефективнішу передачу високочастотних хвиль в зону прослуховування. Фазовий штекер і спресований литий кремнієвий дифузор забезпечують плавну частотну характеристику. У поєднанні вони створюють максимально чисте і природне звучання.твітер з титановою діафрагмою Linear Travel Suspension (LTS) Ексклюзивний твітер з лінійним підвісом Linear Travel Suspension мінімізує спотворення для покращення детального звучання. ВЧ-динаміки LTS є відмінною рисою попередніх лінійок Reference, що робить їх основним компонентом одних з найкращих колонок у світі.Вентильований корпус твітераНовий вентильований корпус твітера зменшує стоячі хвилі, які створюють небажані гармоніки, що призводить до покращення деталізації та чіткості відтворення високих частот.НЧ-динаміки з крученої мідіКераметичні дифузори з міді - фірмова особливість серії Reference Premiere, що робить їх надзвичайно жорсткими та легкими, а також забезпечує мінімальний рівень викривлень та максимальну ефективність.
Особливості:
 • 1” титанові LTS вентильовані високочастотні динаміки з гібридними рупорами Tractrix
 • 5,25" мідно-керамічні НЧ-динаміки
 • Перемикання кросовера для Dolby Atmos або Surround Sound
 • Монтаж у замкову щілину для висоти на стіні/об’ємного звуку
 • Преміум покриття, стійке до подряпин
 • Міцна, гнучка знімна магнітна решітка

Тип: Пасивна акустика

Вид: Настінна акустика

Опис
Характеристики

Опис

Колонки об'ємного звуку Klipsch RP-500SA Dolby Atmos

Підніміть фільми та музику на новий рівень

Абсолютно нова лінійка - це вдосконалена версія відзначених нагородами колонок Reference Premiere. У другому поколінні колонок Reference Premiere використовуються найновіші аудіотехнології, преміальні матеріали та привабливі косметичні деталі.

Доповніть свій домашній кінотеатр неймовірними звуковими ефектами верхніх каналів колонки Klipsch RP-500SA з підтримкою Dolby Atmos. Використовуючи запатентовану Klipsch технологію керованої спрямованості, RP-500SA відбиває звук від стелі, створюючи приголомшливий досвід прослуховування.

RP-500SA можна використовувати як колонку Dolby Atmos з ефектом занурення, спрямовану вгору, накладну колонку або тилову модель об'ємного звучання - і все це одним натисканням перемикача. Підключіть їх до будь-якого монітора або вежі, або використовуйте як колонки об'ємного звучання для насиченого, деталізованого звучання.

Dolby Atmos

Простіше кажучи, Dolby Atmos — це найбільший прогрес у домашньому аудіо та кінотеатрі після об’ємного звуку. Додавання вертикальних динаміків відбиває звук від стелі, щоб забезпечити звук у будь-якому місці вашої кімнати, створюючи відчуття, ніби ви справді перебуваєте в центрі подій.

Підніміть і оточіть

На додаток до створення звукових ефектів у верхній частині динаміка Dolby Atmos, RP-500SA призначений для настінного кріплення як переднього, заднього або бічного вертикального динаміка або як універсального бічного чи заднього динаміка об’ємного звучання. Система кріплення в замкову щілину дозволяє легко додати ці неймовірні звукові ефекти до вашої системи домашнього кінотеатру для справжнього прослуховування рівня кіно.

Перемикається кросовер

RP-500SA оснащений кросовером, що перемикається, який перемикається між режимами динаміка Atmos і Surround для оптимізації продуктивності динаміка Dolby Atmos Elevation або настінного бічного чи заднього динаміка.

Гібридна технологія Tractrix Horn

Запатентована технологія Klipsch Tractrix з рупорним навантаженням гарантує, що високочастотна енергія RP-500SA спрямована безпосередньо на слухача та зменшує небажану, штучну реверберацію, спричинену непрямим звуком, що відбивається від стін, тобто ви відчуєте максимально чистий, деталізований, реалістичний звук.

Повністю новий вентильований твітер

Новий вентильований корпус високочастотного динаміка зменшує стоячі хвилі, які створюють небажані гармоніки, що забезпечує покращену деталізацію та чіткість високочастотного відтворення.

Керамічні НЧ-динаміки

Власні динаміки Klipsch Cerametallic є фірмовою заявою динаміка RP-500SA як щодо звучання, так і естетики. Ці надзвичайно легкі, жорсткі матеріали зберігають форму, водночас здатні забезпечувати низькі частоти з максимальною ефективністю.

Завершено до досконалості

Колонка RP-500SA Dolby Atmos із чорним покриттям має атласну перегородку зі стійким до подряпин дизайном для елегантного звукового рішення для вашої системи домашнього кінотеатру. Міцні, гнучкі магнітні решітки забезпечують захист і елегантний вигляд, що доповнює декор вашого будинку.

Драматичні подробиці

Мідні анодовані накладні кільця, ніжки з литого алюмінію, атласні перегородки та логотип, вигравіруваний лазером, надають серії Reference Premiere сучасний вигляд преміум-класу.

Характеристики

 • Кількість смуг - 2
 • Кількість динаміків - 2
 • Тип корпусу - закритий
 • Твітер - 1" (25 мм) твітер з алюмінієвої купольної мембраною, поміщений в рупор Tractrix 90 х 90 градусів
 • СЧ/НЧ-випромінювач - 5,25 " (133 мм) СЧ/НЧ-драйвер з дифузором Cerametallic, покритий міддю
 • Діапазон частот - згідно специфікаціям Dolby
 • Чутливість - згідно специфікаціям Dolby
 • Номінальний опір - 8 Ом
 • Подводимая потужність підсилювача - 75-300 Вт (пікова)
 • Частоти розподілу смуг - згідно специфікаціям Dolby
 • Вхідні роз'єми - пара гвинтових клем
 • Гриль - знімний
 • Габарити (ШхВхГ) - 173x188x284 мм
 • Вага - 3,6 кг
Вас може зацікавити: