MONITOR AUDIO Bronze 50 (6G)

Monitor Audio
21469,00
грн.
Компактні та зручні для полиць Bronze 50 (6G), розроблені для роботи в невеликих житлових приміщеннях, відтворюватимуть знаменитий звук Monitor Audio навіть при установці поряд зі стіною. Вони справді універсальні та ідеально підходять для відтворення як hi-fi, так і домашнього кінотеатру – вони можуть пожвавити ігри, розкривши свіжу деталізацію звуку. Додайте динаміки Bronze AMS Dolby Atmos® над Bronze 50, щоб підсилити враження від об'ємного звучання.

Найменша колонка в серії Bronze оснащена знаменитим драйвером середніх басів C-CAM та купольним твітером C-CAM Gold для забезпечення потужного та детального відтворення звуку з покращеними стереофонічними характеристиками.

Можливість вибору з чотирьох сучасних варіантів обробки корпусу в поєднанні зі стильною передньою панеллю дозволяє Bronze 50 стати органічною частиною будь-якого інтер'єру. Якщо ви волієте встановлювати динаміки на стіні, можна зробити це, використовуючи задню точку кріплення і кріплення колонок FIX-M.

Тип: Пасивна акустика

Вид: Поличкова акустика

Модель: MONITOR AUDIO Bronze 50 (6G)

Опис
Характеристики

Опис

Що ж пропонує нова серія Monitor Audio Bronze 6G?

Для початку - про кількісні зміни. У серії стало на одну колонку більше. Цілком передбачувано, доповнила модельний ряд акустична система для Dolby Atmos (та інших багатоканальних форматів зі стельовими каналами) - Bronze AMS. Крім неї, лінійка Bronze 6G традиційно охоплює два поличники, два напольники, центр, настінну колонку просторового звучання і сабвуфер.

Компактний і елегантний Monitor Audio Bronze 50

Monitor Audio Bronze 50, блискуче проявила себе в тестах, являє собою компактну 2-смугову підлогову акустичну систему, в якій використовуються знайомі по більш дорогим модельним рядам елементи на базі C-CAM, а також елемент твітера, оснащений новим акустичним випрямлячем, який допомагає повторного відгуку динаміка. залишатися ще більш послідовним навіть при прослуховуванні збоку від центральної лінії динаміка. Незважаючи на свій компактний розмір, Bronze 50 здатна на напрочуд широке та динамічне відтворення басів, це в поєднанні з чистим та збалансованим відтворенням середніх та високих тонів робить Bronze 50 компактною та відмінно функціонуючою колонкою, чи то 2-канальною, чи то системою домашнього кінотеатру.

Дизайн

Корпуса колонок собраны из листов MDF толщиной 15 мм и снабжены внутренними стяжками. Толщина передней панели составляет 21 мм. Корпуса установлены на металлические опоры и комплектуются регулируемыми шипами и резиновыми ножками. Защитная сетка для динамиков крепится на магнитах. Наконец, логотип сделан объемным и металлизированным.

Звучання

Незважаючи на загальну делікатність подачі, звучання абсолютно не прісне, а навпаки – дуже живе. Стереопанорама стабільна по фронту і, більше того, досить протяженна по глибині. Японське видання King Crimson прозвучало фактично тривимірно. І це – незважаючи на солідний вік запису. Не менш теплі слова можна сказати і на адресу басових партій і щодо загального балансу, включаючи вокал. Для контрасту включаємо відносно нескладні запису Елтона Джона. Але і тут нас чекає приємний сюрприз: природність тембрів, стабільна сцена, дуже живі текстури і загальне задоволення від прослуховування – почасти, можливо, пов'язані з мінімальною обробкою матеріалів тих років.

Характеристики

 • Кількість смуг: 2
 • Номінальний імпеданс: 8 Ом
 • Частота кросовера: 2500 Гц
 • Частотна характеристика: 40 Гц – 30кГц (-6 дБ)
 • Мінімальний імпеданс: 4,4 Ом
 • Вага: 5 кг (1 штука)
 • Чутливість: 85 дБ
 • Максимальний звуковий тиск: 107 дБА
 • Максимальна потужність (RMS): 80 Вт
 • Потужність, що рекомендується підсилювачу: 20 - 80 Вт
 • Твіттер: 25 мм із золотим куполом C-CAM та з хвилеводом UD
 • НЧ/СЧ-динамік: 1 x 5,5" C-CAM
 • Розміри (В х Ш х Г): 281 x 166 x 265 мм (включаючи грати та клеми)
Вас може зацікавити: