Підлогова акустика

Підлогова акустика
Підлогова акустика Hi-Fi і High End класу

Підлогові акустичні системи (підлогові АС), купити які зі значного асортименту пропонує магазин Play Vinyl, є базовими елементами хорошої акустичної системи або домашнього кінотеатру. В очах досвідчених аудіофілів і покупців AV-техніки, які тільки-но вступили у світ якісного звуку, саме підлогові колонки для дому мають пріоритетне значення в процесі формування аудіосистеми. Хороші підлогові колонки, що застосовуються в якості фронтальних акустичних систем, визначають основне враження від звучання всієї системи цілком. І тому навіть якщо ви маєте намір купити акустичну систему "на виріст" з поступовою заміною її слабких ланок на більш сучасні та дорогі, підбору підлогової акустики варто приділити особливу увагу.

Підлогові акустичні системи: чого хоче покупець?

Найкраща підлогова акустика не тільки повинна забезпечувати неповторне за чистотою і глибиною відтворення широкого діапазону частот (від 20-60 Гц до 20-60 кГц). Практично кожен з числа потенційних власників підлогових колонок висуває до подібного обладнання низку додаткових вимог. До їх числа належать максимально можлива кількість смуг, невеликі габарити, виняткове дизайнерське виконання підлогових колонок і широкий вибір доступних кольорів. Останні вимоги до підлогової акустики продиктовані можливістю підбору тієї чи іншої моделі підлогових колонок, які б чудово вписалися в інтер'єр простору кімнати, що озвучується, і підкреслили б його стиль.

Наскільки відповідає купівельним очікуванням підлогова акустика Hi-Fi і High End класу, широко представлена в нашому каталозі продукцією провідних світових брендів?

Найкращі підлогові колонки для дому: специфіка та варіанти
Уміння підбирати оптимальні підлогові АС для конкретного приміщення - ціле мистецтво. І пояснюється ця складність не тільки тим, що підлогові колонки Hi-Fi і High End класу представлені сотнями моделей від десятків виробників. Вони розрізняються за кількістю смуг, конструкцією випромінювачів (динаміки, електростатичні та гібридні акустичні системи), застосовуваними матеріалами і, як закономірний підсумок, своєю приналежністю до різних цінових категорій.

Охочим купити хорошу підлогову акустику для дому варто розуміти, що це доцільно тільки за умови, що жадана аудіосистема на основі вашого придбання і потужного підсилювача озвучуватиме пристойний за площею простір. У разі, якщо кімната, що виділяється під облаштування домашнього кінотеатру, невелика, то поличкові або вмонтовані колонки будуть набагато кращими за дорожчу акустику на підлогу, звучанню якої просто ніде буде розвернутися на повну силу.

Коли ж ця умова дотримується, варто звернути свою увагу на двосмугові або трисмугові підлогові акустичні системи. Якщо зовнішній вигляд підлогових колонок і їх відповідність стилістиці інтер'єру має важливе значення для покупця, тоді варто звернути увагу на 2,5-смугові моделі. Для збереження вузької передньої панелі та шляхетної витягнутої форми всієї підлогової колонки, такі моделі компонуються двома басовими динаміками й однією "пищалкою".

Підлогова акустика з великою кількістю смуг для формування домашнього кінотеатру або якісної аудіосистеми навряд чи знадобиться - це варіант для клубів, студій звукозапису та інших приміщень, де необхідний професійний звук на значній площі.