Поличкова Акустика

Поличкова акустика
Поличкова акустика Hi-Fi і High End

Поличні акустичні системи - вельми широкий клас акустичної техніки, представлений на українському ринку неймовірним розмаїттям моделей від найвідоміших світових брендів. Найкраща поличкова акустика Hi Fi і High End класу, пропонована магазином Play Vinyl, з її деталізованим і ідеально збалансованим звучанням стане вельми помітною складовою вашої аудіосистеми.

Купити поличну акустику цікаво широкому колу охочих. Це пояснюється широким колом завдань і потреб, які вирішують акустичні поличні колонки порівняно з іншими видами акустичних систем. І вибір поличної акустики Hi Fi і High End класу - вельми відповідальний процес для будь-якого покупця незалежно від того, наскільки він розуміється на нюансах акустичних систем.

Найкраща поличкова акустика для дому: причини високого попиту

Найкраща полична акустика для дому, доступна до тестових прослуховувань у київському шоурумі магазину Play Vinyl, є більш гнучкою та універсальною порівняно з підлоговими колонками. Кілька аргументів і ситуацій, які наочно демонструють це твердження:

  • Доповнені хорошим підсилювачем поличкові колонки чудово підійдуть як засіб озвучування приміщень невеликої площі, де підлогові колонки будуть химерні, громіздкі та надлишкові за рівнем звуку.
  • Якщо підлогові колонки в системах домашніх кінотеатрів використовуються тільки як фронтальна акустика, то хороші поличні колонки можуть виступати як фронтальні, тилові або бічні акустичні складові аудіосистеми. Ба більше, поличні колонки можуть успішно застосовуватися як виняткова комп'ютерна акустика, що свідчить про їхню високу функціональність.
  • Поличні колонки можна розміщувати на підставках, полицях або спеціалізованих меблях таким чином, щоб не втрачати корисну площу або не порушувати функціональність приміщення. При цьому, якщо процес їхнього встановлення виконуватимуть професіонали, жодних втрат якості їхнього звучання або спотворення звукової картини загалом не виникне.
  • Доступна ціна поличної акустики. Зрозуміло, поличкові акустичні системи Hi Fi і High End класу не можуть коштувати зовсім дешево, але, тим не менш, дозволити собі купити поличну акустику з нашого каталогу може будь-яка людина із середнім достатком.
Вибір поличкових колонок
Поличкова акустика: специфіка конструкції та експлуатації

Найчастіше поличну акустику забезпечено двосмуговою конфігурацією, але є і моделі з трисмуговою системою. Такі колонки застосовують для створення невеликих, компактних стереосистем. Використовують їх і для озвучування всіх каналів системи об'ємного звучання з підтримкою сабвуфера в домашніх кінотеатрах. Слід зазначити, що така акустика дає кращий звук, якщо її встановлювати на спеціальних стійках, які забезпечують вібророзв'язку. Завдяки цьому колонки звучать більш детально, а низькі звуки стають вагомішими.

Висока чутливість поличної акустики слабша, але властивості її імпедансу стабільніші. Цьому сприяє простий розділовий фільтр і краще узгодження динаміків з невеликим за обсягом корпусом. Але полична акустика не дає якісного звуку під час використання двокабельного підключення, тому розробники колонки оснащують однією парою вхідних роз'ємів.

Вибір поличкових колонок

Вибір поличних колонок у кожного покупця відбувається на підставі різних критеріїв. Одні орієнтуються насамперед на сукупність технічних характеристик конкретної моделі, другі - на вартість підлогової акустики, треті - на репутацію бренду-виробника, четверті - на дизайн і колір. Але, зрозуміло, будь-хто з покупців безумовно хоче купити такі акустичні поличні колонки, які б ідеально поєднувалися з іншими складовими аудіосистеми та ідеально звучали в обстановці конкретного приміщення.

Вибрати поличну акустику вдало і без ризику розчарування можливо тільки за результатами її ознайомлювального прослуховування в складі конфігурації обладнання, яка вас цікавить. Тест поличної акустики в шоурумі магазину Play Vinyl дасть змогу покупцеві, який вагається, зробити правильний вибір обладнання з кількох моделей, а отримані від фахівців рекомендації втілити в ідеальне звучання всієї акустичної системи незалежно від її складності. Хоча, треба визнати, що через невеликі розміри поличні колонки характеризуються акустичною інертністю, тому вони звук практично не забарвлюють. А ще рівномірна звукова дисперсія дає змогу цим колонкам розчинитися в звуковій сцені, що дуже цінують багато меломанів.