Pro-Ject Phono Box E BT Black

Pro-Ject
00-00003434
6670,00
грн.

Фонокоректор Pro-Ject Phono Box E Black - модель початкового рівня серії Е від австрійського виробника звукового обладнання компанії Pro-Ject. Фонокоректор Pro-Ject Phono Box E Black приймає сигнал зі звукознімачів з рухомими магнітами, забезпечуючи високу якість відтворення за помірну ціну.

Особливості Phono Box E Black:

- підсилювач і еквалізація RIAA для звукознімачів з рухомим магнітом (MM)

- схемотехніка з навісним монтажем

- спеціальні малошумні комплектуючі

- внутрішнє екранування

- компактні габарити дають змогу встановити апарат біля програвача вінілових дисків

- позолочені роз'єми RCA і зовнішній блок живлення

Тип: Фонокоректори

Опис
Характеристики

Опис

Pro-Ject Phono Box E BT Black
Фонокорректор початкового рівня Pro-Ject Phono Box E призначений для роботи з MM-звукознимачем самих різних моделей. Це пристрій дуже простий у використанні і повністю відповідає принципу Plug-and-Play. На його задній панелі знаходяться дві пари позолочених RCA-гнізд (Відповідно, вхід і вихід), клема заземлення, а також роз'єм для підключення зовнішнього джерела живлення. Фонокорректор знадобиться в ситуації, коли штатний підсилювач системи не має спеціального входу для підключення програвача вінілу, і його заміна найближчим часом не планується.
Не дивлячись на простий зовнішній вигляд, фонокоректор не є OEM, а побудований на базі схеми, розробленої д-ром Сікорою - засновником і головним інженером компанії Pro-Ject. Схема апарату виконана на друкованій платі з скороченою довжиною струмоведучих провідників з використанням SMD-компонентів. Це забезпечує мінімальний рівень шумів і спотворень, а також точну RIAA-корекцію вхідного сигналу (її похибка не перевищує + 0,5 / - 0,2 дБ). Апарат виготовлений в пластиковому корпусі, однак всередині є необхідний екран, що захищає чутливу електроніку від електричних наводок. Невеликі розміри і відсутність органів управління дозволяють встановити фонокоректор в безпосередній близькості від підсилювача або програвача (наприклад, за їх задніми панелями), скоротивши до мінімуму довжину сполучних проводів. Зовнішнє оздоблення корпусу апарату може бути чорного або білого кольорів, а комплектний блок живлення виробляє постійну напругу 18 Вольт.
За своїми параметрами Pro-Ject Phono Box E підходить для використання з більшістю звукознімачів з рухомим магнітом. Завдяки використанню малошумливих компонентів і продуманій конструкції, пристрій має широким динамічним діапазоном, і відмінно підходить для відтворення музики будь-яких жанрів на недорогих LP-програвачах. В каталозі Pro-Ject це можуть бути моделі з серії Elemental, однак, зрозуміло, Phono Box E відмінно заспіває і з моделями аналогічного класу інших виробників.

Характеристики

 • Вага, кг 0,28
 • Входи RCA, Line In (3.5mm)
 • Габарити (Ш х В х Г), мм 120 x 32 x 100
 • Категорія Фонокоректори
 • Колір Black
 • Схемотехніка Транзисторний
 • Тип картриджа ММ
 • Виходи Line Out (3.5mm), Bluetooth
 • Вхідна ємність pF 100
 • Вхідний опір Ohms, kOhms 47 kOhms
 • Коефіцієнт посилення, MM , MC (dB) 34
Вас може зацікавити: