Програвачі вінілу Crosley

Купити програвач вінілових платівок Crosley

Поринь у світ аналогового звучання в новому форматі разом із Crosley. Це той самий легендарний американський бренд, який випускає вінілові програвачі ще з 30-х років минулого століття. Сьогодні Crosley створює якісну аудіоапаратуру, в якій аналоговий звук віртуозно поєднується з сучасними технологіями.

Купити програвач вінілових платівок можна в нашому інтернет-магазині playvinyl.com.ua - це офіційний сайт бренду в Україні, ми є прямими імпортерами товару з Америки, що гарантує вам купівлю оригінальної аудіотехніки високої якості за приємними цінами.

Слухай справжню музику з новим вініловим програвачем

У фірмовому інтернет-магазині представлено широкий модельний ряд програвачів грамплатівок. Хочете почути справжній "ламповий" звук? Або додати своєму будинку трохи ретро-родзинки? Тоді вам обов'язково варто купити вініловий програвач Crosley, адже він не тільки додасть нового звучання у ваше життя, а й прикрасить інтер'єр. У каталозі на вас чекають усі актуальні моделі виробника:

  • Cruiser Deluxe;
  • Executive Deluxe;
  • Portfolio Portable;
  • Voyager;
  • Switch II та ін.
Крім того, в нашому інтернет-магазині можна придбати стильні кейси для зберігання платівок і змінні голки для програвачів. Ми здійснюємо доставку в Києві та по всій Україні. Посиль свій стиль разом із Crosley.