Ретро програвачі вінілу

Найбільший вибір вінілових ретро програвачів в Україні
Програвачі Crosley
Для тих хто цінує звук і стиль. Обирайте програвач, який стане прикрасою вашого інтер'єру. Знайдіть "саме той" дизайн у безлічі колірних рішень. Будьте особливими, будьте собою, будьте Crosley!
Програвачі ION
Поєднання сміливих дизайнерських рішень із професійним рівнем аналогового звуку. Це все про ION. Підкресліть свою витонченість, зробіть свій інтер'єр ідеальним. Вініл - це стильно!
Програвачі Audio-Technica
Японський бренд, який не потребує представлення. Компанія, яка має понад 50 років досвіду у сфері аналогового звуку. Обирайте стриманий японський дизайн і якість перевірену роками. Професійний рівень звуку ще ніколи не був так близько!
Програвачі Pro-Ject
Аудіофіли всього світу обирають бренд Pro-Ject коли мова заходить про програвачі вінілу та аналогове аудіо. Саме час підібрати свій Hi-Fi програвач!
Програвачі Denon
Заснована в 1910 році, компанія Denon має серйозну технологічну спадщину: від перших пристроїв, випущених в Японії понад 100 років тому, до виробництва перших в світі комерційних компакт-дисків.
Компанія цілеспрямовано інвестує свої ресурси в розробку нових технологій, що гарантує те, що ви отримаєте продукт з самими новітніми технологіями і високу якість звуку при кожному прослуховуванні.
Програвачі вінілу Thorens
Компанію Thorens було засновано Германом Торенсом (Hermann Thorens) 1883 року в швейцарському місті Сент-Круа.
На сьогодні Thorens є найстарішою з існуючих компаній аудіоіндустрії.
У класичний період фірмою було випущено понад 1 300 000 програвачів, що є абсолютним рекордом серед компаній, які займаються виробництвом програвачів вінілу.
Програвачі вінілу Yamaha
Бренд Yamaha є провідним виробником у світі домашнього та професійного аудіообладнання та музичних інструментів.
Це одна з перших компаній, яка почала використовувати цифрові технології, зробивши цифрове звучання таким популярним.
Унікальний симбіоз цифрових і аналогових технологій робить бренд Yamaha безумовним лідером ринку!

Вінілові музичні ретро програвачі

Здавалося б назавжди канули в минуле часи програвачів вінілових платівок, касетних магнітофонів і магнітол. Але на хвилі популярності oldschool стилю вони отримали своє друге народження.

Ретро-програвачі платівок і CD, а слідом за ними і грамофони повертаються в сучасні квартири та офіси як модні та стильні атрибути. Справжні пристрої для відтворення музики минулого століття коштують дуже дорого, вимагають спеціального технічного обслуговування і є долею колекціонерів.

У цьому розділі каталогу ми пропонуємо вашій увазі ремейки цих пристроїв - музичні центри ретро. Вони доступні за ціною і, незважаючи на повну зовнішню схожість з їхніми прообразами, є сучасними технічними пристроями з усіма їхніми функціональними можливостями.

Програвачі дають змогу відтворювати музику з вінілових платівок і представлені в нашому каталозі грамофонами і радіолами (поєднання радіоприймача і програвача платівок). Програвач ретро купити можна і з сучасним пультом дистанційного керування.

Крім цього, в корпусі радіол випускають і повноцінні музичні центри в стилі ретро, у складі яких - касетні деки для магнітофонних компакт-касет, CD/MP3 плейєри, USB-порти для флеш-носіїв.

Вінілові програвачі - чудовий подарунок для поціновувачів елегантного інтер'єру та чудової музики!

Якщо Вас зацікавили подарунки та сувеніри нашого інтернет-магазину, звертайтеся до наших менеджерів будь-яким зручним для Вас способом і уточнюйте всі питання, що Вас зацікавили! Дякуємо, що обрали нас!