Arturia AudioFuse Studio + Arturia FX Collection 4

Arturia
00-00006474
45570,00
грн.
Arturia AudioFuse Studio - аудіоінтерфейс на 18 входів і 20 виходів. ЦАП/АЦП Audiofuse Studio працюють на частоті до 24 біт/192 кГц і забезпечують динамічний діапазон до 120 дБ. Дана модель поставляється в комплекті з програмним пакетом Arturia AudioFuse Creative Suite, до якого входять емуляція трьох вінтажних передпідсилювачів для пожвавлення запису ваших мікрофонів, сходового фільтра Роберта Муга і потужний синтезатор Analog Lab Lite. Входи 1-4 оснащені комбінованими роз'ємами XLR/TRS 1/4" для під'єднання мікрофонів або музичних інструментів, а на входах 5-8 використовуються роз'єми 1/4" для під'єднання інструментів з лінійним рівнем сигналу. Крім того, входи 5 і 6 спільно використовують набір стерео фоно-підсилювачів RCA RIAA із заземленням для підключення вінілового програвача. Виходи на гучномовці A і B пропонують два набори стерео виходів 1/4" для під'єднання двох наборів моніторів, а два виділені виходи для навушників, оснащені незалежними регуляторами гучності, мають гнізда як 1/4", так і 1/8". Мережеві ADAT порти додають додаткові вісім каналів введення і виведення, в той час як два коаксіальних роз'єми дають змогу налаштовувати S/PDIF і wordclock I/O підключення. Для підключення зовнішніх MIDI-пристроїв Arturia AudioFuse Studio має в своєму розпорядженні роз'єми MIDI 3,5 мм і USB-порти. Виділений порт USB Type-C забезпечує підключення до вашого комп'ютера, планшета або телефону.

Тип: Аудиокарты

Характеристики: Профессиональная

Тип подключения: USB-C

Опис
Характеристики

Опис

Arturia AudioFuse Studio – універсальний настільний аудіоінтерфейс

Arturia AudioFuse Studio - це гнучкий, адаптований аудіоінтерфейс з 18 входами та 20 виходами, який поєднує в собі надзвичайно потужні функції, високу якість звуку та орієнтацію на творчий робочий процес. Коли ви будете готові зробити наступний крок до покращення ваших студійних продуктів, карта вже чекатиме на вас.

Час покращити вашу музику

Це чудовий девайс для настільних комп'ютерів, який пропонує 4 підсилювачі світового класу, неймовірні можливості підключення, універсальний набір якостей та безліч розумних дизайнерських рішень.

Перспективні інвестиції у вашу творчість, які дозволять вам чути, записувати та мікшувати з максимальною ясністю

Модель дозволяє вам відстежувати сигнал із найвищою якістю, є можливість перемикатися між різними моніторинговими системами, повторно посилювати гітари, передавати аудіо Bluetooth з використанням найкращого кодека. Також зручність забезпечує зручне розташування з однією кнопкою на дію.

Чудові підсилювачі, чудова продуктивність, низька затримка

Десятки неймовірно корисних функцій «про всяк випадок» таких, як вбудований фоно-підсилювач для вінілових програвачів , потокова передача Bluetooth на монітори або канал в DAW, USB-C, ADAT, MIDI, Word Clock, надійне складання і навіть зручний чохол, що захищає від пилу та подряпин.

AudioFuse Studio надає вам 4 круті підсилювачі

Discrete Pro © для відстеження вашої музики та отримання чудового аналогового сигналу, який розкриє кожен нюанс ваших записів. Наднизький еквівалентний вхідний шум (EIN) дозволяє вам вловлювати кожну найдрібнішу деталь, тоді як величезне вхідне посилення в 72 дБ дає вам достатній рівень для керування навіть тихим стрічковим мікрофоном. Також захоплюється практично ідеальною плоскою частотною характеристикою.

Характеристики

 • Настільний аудіоінтерфейс на 18 входів та 20 виходів
 • 4 мікрофонні / інструментальні / лінійні підсилювачі з технологією DiscretePRO ®
 • 4 додаткові лінійні входи, а 5-6 канали можуть працювати в режимі фонокорректора
 • Bluetooth приймач з підтримкою aptX © та AAC ©
 • 2 пари TRS аналогових виходів на монітори
 • 2 незалежних стереовиходу для навушників TRS 6.3 та 3.5 мм
 • 2 незалежні аналогові лінійні виходи з можливістю посилення (вихідного рівня приладу)
 • Повна секція моніторингу з індивідуальним контролем рівня для динаміків та навушників
 • Прямий моніторинг вхідних міксів із наднизькою затримкою
 • 8 цифрових входів/виходів ADAT до 96 кГц
 • S/PDIF, WordClock
 • DiscretePRO ® Індивідуальний сертифікат якості звуку, що постачається з кожним пристроєм
 • 24-розрядні АЦП останнього покоління із частотою дискретизації до 192 кГц
 • Інтерфейс USB-C сумісний із ПК та Mac, повністю сумісний із USB 2.0
 • Вбудований USB-хаб
 • Постачається з AudioFuse Creative Suite та шкіряним захисним чохлом
Вас може зацікавити: