PreSonus Studio 68c

PreSonus
00-00006479
16000,00
грн.
PreSonus Studio 68c - це аудіо/MIDI-інтерфейс 6x6 з підключенням типу USB Type-C. Забезпечує якісний звук і поставляється в комплекті з потужним програмним пакетом для вокалістів, музикантів і подкастерів. Інтерфейс підходить для використання в домашніх студіях або як мобільний пристрій. За допомогою чотирьох комбінованих входів XLR-1/4" можна підключати обладнання з мікрофонним, інструментальним або лінійним рівнем. Кожен роз'єм оснащений виділеним регулятором посилення і мікрофонним передпідсилювачем XMAX класу A з фантомним живленням. Якість запису і відтворення звуку становить до 24 біт/96 кГц при збереженні числа каналів або 24 біт/192 кГц при роботі в режимі 4х4. Studio 68c має чотири балансних 1/4" лінійних виходи, два з яких забезпечені виділеним регулятором рівня для використання з парою активних моніторів. Також пристрій обладнано 1/4" TRS-стереовиходом для навушників з ручкою регулювання гучності на передній панелі. 9-контактний роз'єм на задній панелі забезпечує S/PDIF і MIDI I/O підключення для роботи із сумісним обладнанням. Інтерфейс живиться від адаптера 12 В постійного струму, поставляється в комплекті з USB-кабелем для підключення до macOS або Windows.

Тип: Аудіокарти

Тип підключення: USB-C

Опис
Характеристики

Опис

Звукова карта Presonus Studio 68c

Студія звукозапису на вашому робочому столі або деінде

Studio 68c: універсальний аудіоінтерфейс USB-C із надвисокою роздільною здатністю.

Професійна якість для малих і середніх студій.

Чудовий вибір для невеликих груп, продюсерів, малих і середніх студій, аудіоінтерфейс Studio 68c 6x6 USB-C записує на частоті до 192 кГц. Ви отримуєте два мікрофонні/лінійні/інструментальні та два мікрофонні/лінійні входи, усі з мікрофонними попередніми підсилювачами PreSonus XMAX, а також лінійні виходи зі з’єднанням постійного струму та входи/виходи MIDI.

Відвідайте екскурсію.

Аудіоінтерфейс Studio 68c з 6 входами і 6 виходами має USB-C для підключення до комп'ютера і включає 2 комбінованих мікрофонних/інструментальних/лінійних входи і 2 комбінованих мікрофонних/лінійних входи з фантомним живленням +48 В для конденсаторних мікрофонів, а також цифровий вхід/вихід S/PDIF. Всі чотири ¼-дюймові лінійні виходи TRS з'єднані по постійному струму, що дозволяє подавати на них керуючу напругу. Функція Cue Mix A/B дозволяє перемикатися між двома міксами під час моніторингу через навушники - ідеально підходить для діджеїв і для прослуховування міксу на моніторі виконавця. Вбудований MIDI-інтерфейс Studio 68c дозволяє підключатись до клавіатури, звукового модуля або поверхні керування.

Чудовий звук.

Studio 68c працює на частоті до 192 кГц для запису та мікшування з надвисокою роздільною здатністю. Високоякісні перетворювачі на кожному вході і виході та мікрофонні передпідсилювачі XMAX професійного класу від PreSonus забезпечують неймовірно високий запас потужності, глибокі низькі частоти, плавні високі частоти і насичене звучання в цілому.

Призначений для студії. Створений для подорожей.

Якщо вам потрібен високоякісний аудіоінтерфейс для діджеїнгу, якщо ви досвідчений продюсер, або якщо ви робите і те, і інше, Studio 68c забезпечить вам звук надвисокої чіткості і універсальні можливості підключення, необхідні для створення найсучасніших записів і виконання їх наживо. Будучи ідеальним компаньйоном для будь-якого програмного забезпечення для звукозапису, Studio 68c і Studio One Artist, що входить до комплекту, надають вам повноцінну, доступну, мобільну студію звукозапису.

Характеристики

 • 4 комбінованих входу mic/instrument з підсилювачами XMAX Class A
 • 2 балансні основні виходиTRS + 2 лінійні TRS
 • 1 стерео вихід для навушників
 • MIDI-S/PDIF
 • Прямий моніторинг
 • Контролери рівня для основних виходів на передній панелі
 • Фантомне живлення +48 для конденсаторних мікрофонів
 • USB С
 • Якість до 24 біт на 192 кГц
 • У комплекті програмного забезпечення Studio One® Artist
 • міцна металева конструкція
Вас може зацікавити: