Akai MPC Live 2

Akai
00-00006443
53960,00
грн.
AKAI PRO MPC Live 2 - автономний семплер, призначений для живих виступів, продовження легендарної серії MPC, в яку компанія AKAI PRO впровадила нові технології. Друге покоління MPC Live 2 обладнано широкосмуговим динаміком і літій-іонним акумулятором. Час автономної роботи становить до 5 годин. Також тепер семплер оснащений інтерфейсами WiFi і Bluetooth, а також можливістю працювати з CV/Gate. Як і попередня модель, семплер оснащений високоякісним 7-дюймовим мультитач-дисплеєм, 16 високочутливими до швидкості та сили натискання педами з RGB підсвічуванням, а також одним Master-енкодером з можливістю натискання та 4 QLINK-регуляторами управління додаткових налаштувань, які також чутливі до натискання. На борту даної моделі є фірмове ПЗ MPC 2.0, яке може працювати в Standalone режимі. У заводській установці передбачено 10 бібліотек семплів, що включають семпли від Capsun Audio, MVP Loops і CR2 Records. Додатково можна розширити пам'ять семплера за допомогою підключення до 2.5" SATA інтерфейсу HDD або SDD (купується окремо). Також можна додати додаткові семпли через SD карту або комп'ютер. На задній панелі розташовуються 4 аудіо входи TRS і RCA, 6 аудіо виходів на роз'ємах TRS, 2 MIDI IN, 2 MIDI OUT, 2 USB і USB OUT, 4 роз'єми TRS CV/Gate, а також роз'єм під SD карту. Для підключення вінілових програвачів використовуються два RCA PHONO.

Тип: Рабочие станции

Характеристики: С эффектами

Вид: Цифровые

Тип: MIDI Контроллеры

Опис
Характеристики

Опис

Akai MPC Live II є повністю автономною робочою станцією для виробництва музики з вбудованим семплером, секвенсором, 7-дюймовим сенсорним екраном, 16 чутливими до швидкості педами з підсвічуванням RGB і 4-ма нескінченними кодерами.
Особливості
Девайс включає вбудовану подвійну систему моніторингу твіттера/сабвуфера, що дозволяє працювати в будь-якому місці (з навушниками або без), і чотири стерео 3,5-мм TRS CV/Gate роз'єм для взаємодії з вашими улюбленими аналоговими синтезаторами, драм-машинами та Eurorack модулями.
Програмне забезпечення MPC 2.0 було оновлено для повного керування MIDI Multi, забезпечуючи керування всім обладнанням вашої студії. У вас є чудова можливість підключати та маршрутизувати всі MIDI-пристрої у вашій студії, включаючи сумісні з класом USB-клавіатури, інтерфейси та модулі USB-to-CV. Поєднайте це з можливістю глибокої внутрішньої маршрутизації між треками на будь-який MIDI-сумісний синтезатор, драм-машину або звуковий модуль і навіть можливістю багатодорожкового запису.
Екран
Повнокольоровий 7-дюймовий сенсорний екран гарантує швидкий і простий візуальний зворотний зв'язок та можливості редагування. Переглядайте семпли з масштабуванням, урізуйте час початку та закінчення, а також налаштовуйте та обробляйте семпли на льоту. XYFX дозволить вам керувати кількома параметрами ефектів одночасно, тоді як секвенсор і сторінка міксу виконують коротку роботу з введення або видалення нотаток, редагування значень та налаштування параметрів міксу.
Комутація
На задній панелі знаходиться повний набір входів та виходів, включаючи два входи 1/4" та RCA із заземленням програвача для семплювання безпосередньо з вінілу, а шість виходів 1/4" лінійного рівня розташовані у трьох стереопарах. Як MIDI I/O семплер пропонує два MIDI входи та виходи на повнорозмірних 5-контактних роз'ємах DIN. Підключіть комп'ютер через з'єднання USB Type-B, а два роз'єми USB Type-A дозволяють інтегрувати MIDI-контролери для подальшого розширення ваших MIDI-входів або підключення флеш-накопичувачів або жорстких дисків. Виділений 1/4" вихід на навушники доступний контролю основних виходів L/R.
Максимально зручне використання
Інтерфейс попередньо налаштований для Ableton Live, що дає вам керувати командою запуску кліпів Live, мікшером та інструментами управління макросами бездротової мережі через мережу Wi-Fi або через з'єднання Ableton Link через Ethernet. Також включена інтеграція Splice для спрощеного перегляду семплів та прослуховування мільйонів високоякісних семплів, звуків, пресетів та циклів без ліцензійних платежів. На додаток до всього перерахованого вище, девайс може харчуватися від внутрішньої літій-іонної батареї до шести годин або від адаптера живлення. Пристрій також постачається з кабелем USB.

Характеристики

 • Педи: 16 x чутливі до швидкості та тиску, RGB з підсвічуванням, 8 х банків доступні через кнопки Pad
 • Ручки: 4 x 360° сенсорні ручки Q-Link для налаштування параметрів, 1 x 360° енкодер для навігації по екрану та вибору за допомогою натискання
 • Кнопки: 27 кнопок виділених функцій - червоні, янтарні чи зелені з підсвічуванням
 • Діагональ екрану: 6,9"/17,6 см
 • Розміри екрану: 15 х 9,3 см
 • Дисплей: повнокольоровий зі світлодіодним підсвічуванням та сенсорним інтерфейсом
 • Процесор: чотириядерний процесор ARM
 • Оперативна пам'ять: 2 ГБ
 • Пам'ять: 16 ГБ (споживче сховище, 10 ГБ попередньо встановленого контенту), 4 ГБ (операційна система MPC)
 • З'єднання: 2 x 1/4"/6,35 мм TRS-входу (1 стереопара), 6 x 1/4"/6,35 мм TRS виходів (3 стереопари), 1 x 1/4"/6,35 мм стерео вихід на навушники, 2 входи RCA (1 стереопара), 2 х 5-контактних MIDI-входів, 2 х 5-контактний MIDI вихід, 4 х стереовиходу CV/Gate, 1 х Ethernet Link Port, 2 порти USB Type-A, 1 х USB порт Type-B, 1 х слот для SD-карти, 1 х вхід адаптера живлення
 • Блок живлення: 19 В, 3,42 А, позитивний по центру (в комплекті)
 • Батарея: літій-іонна, що перезаряджається, до 5 годин автономної роботи
 • Розміри: 41,6 х 24,4 х 4,6 см
 • Вага: 3,4 кг
Вас може зацікавити: