Arturia MicroLab

Arturia
4005,00
грн.
Arturia MicroLab - компактний USB-MIDI контролер. Контролер має 25 чутливих до швидкості натискання міні-клавіш - таких самих, що й на відзначених нагородами контролерах KeyStep і Arturia MiniLab MK II. Завдяки чотирьом кнопкам і двом сенсорним смугам ви можете легко перемикати октави, запускати акорди з однієї ноти, активувати сустейн, налаштовувати висоту і модуляцію, перегортати пресети і багато іншого. Клавіатура живиться від USB, причому USB-кабель поміщений у вбудований втоплений кабельний канал на корпусі, що запобігає його пошкодженню під час транспортування. Яскравий стильний прогумований корпус також захищає контролер від зовнішніх впливів. Контролер працює з комп'ютерами Mac (10.11 і вище) і Windows (7 і вище), а також мобільними пристроями і може живитися від пристроїв iOS або Android. У комплекті з контролером поставляється потужний набір програмного забезпечення Analog Lab Lite і Bitwig 8-Track для написання, запису і мікшування ваших пісень, а також більш ніж 600 попередньо встановлених звуків синтезаторів і клавішних з бібліотек V Collection і UVI Grand Piano Model D.
Arturia Analog Lab V в подарунок.

Тип: MIDI Клавіатури

Кількість клавіш: 25

Опис
Характеристики

Опис

MIDI-клавіатура Arturia MicroLab (Black) + Arturia Analog Lab V

Arturia MicroLab - 25-клавішний компактний міді-контролер з великим запасом потужності, оснащений чутливими до швидкості клавішами і до торкання смугами модуляції і тону для надання звучанню форми.

ПЗ

У комплекті з девайсом іде безкоштовне завантаження Analog Lab Lite, повної виробничої програми з більш ніж 600 звуків різних контролерів та синтезаторів. Більш того, за допомогою однієї клавіші ви можете зіграти цілий акорд або використовувати кнопку Hold як педалі сустейна.

Контролер

25-клавішний контролер живиться від шини USB і оснащений чутливими ємнісними сенсорними смужками тону і модуляції.

Практичність

Інтерфейс постачається з USB-кабелем, який обмотує корпус клавіатури і розміщується у вбудованому втопленому кабельному каналі, забезпечуючи швидке і просте транспортування з неушкодженим кабелем. Роз'єм USB розташований збоку, що дає змогу розміщувати контролер безпосередньо перед комп'ютером і залишати вільним простір поблизу.

Корпус

Корпус MicroLab прогумований не тільки для вигляду, але він також захищає ваш контролер, коли ви перебуваєте в дорозі, і дає змогу ефективно зберігати USB-кабель.

Характеристики

  • Клавіатура: 25 міні-клавіш Synth Action
  • Контролери: 1 х стрічковий контролер (Pitch Bend), 1 х стрічковий контролер (модуляція)
  • Продуктивність: функції Octave Shift
  • Вхід/вихід: 1 х USB Type-B
  • Сумісність з: ОС MacOS 10.10 +, Windows 7 +
  • Параметри живлення: живлення від шини USB
  • Колір: чорний
  • Розміри: 42,2 х 17,8 х 5,1 см
  • Вага: 0,82 кг
До комплекту входить
ПЗ: Analog Lab Lite - програмний інструмент із 600+ легендарними звуками синтезаторів і клавіатур, UVI Grand Piano Model D - правильно семпльовані піаніно, Bitwig Studio 8-Track - програмне забезпечення для запису наступного покоління
Вас може зацікавити: