Портативні Рекордери

Найбільший вибір DJ і студійного обладнання в Україні

Як вибрати портативний рекордер?

Портативний рекордер призначений для позастудійного запису високоякісного звуку в кіновиробництві, теле- і радіомовленні. Фактично такий пристрій можна назвати "професійним диктофоном", тому що він робить те ж саме, тільки з вищим рівнем якості звуку.
Портативні рекордери глобально відрізняються один від одного за такими параметрами, як набір аналогових входів і виходів, кількість мікрофонів і/або мікрофонних/лінійних входів, кількість доріжок, що записуються одночасно, а також рівень передпідсилювачів і АЦП.
До числа додаткових характеристик зазвичай входять цифрові входи/виходи, генератор тайм-коду, можливості синхронізації, блоки цифрової обробки (еквалайзер, ревербератор, компресор і т. д.), РК-дисплей (зокрема, кольоровий), підсвічування для нічного режиму роботи, HDMI-виходи та інші функції - залежно від того, для якого застосування цифровий рекордер призначено. У деяких моделях можна знайти і вбудовану камеру - і теж з нічним режимом роботи. Сучасний портативний цифровий рекордер пропонує цифровий запис у внутрішню пам'ять або на флеш-карту, що робить його безшумним, на відміну від старих аналогових моделей. Запис ведеться в нестиснутих форматах WAV (часто і BWF) з параметрами в середньому до 24 біт/192 кГц. Більшість моделей можуть записувати прямо в MP3 з бітрейтом до 320 кб/с.
Також портативний аудіо рекордер може підтримувати високоомні навушники.