KORG Volca Nubass

Korg
00-00006402
8400,00
грн.
Korg Volca Nubass - аналоговий бас-синтезатор серії Volca, оснащений генератором з технологією Nutube, що включає в себе дві вакуумні лампи. Одна з ламп відповідає за генерацію форми хвилі - пилкоподібної або прямокутної, а друга додає додаткову глибину і гармоніки до сигналу, роблячи звук теплим, глибоким і насиченим, який може забезпечити тільки справжня вакуумна лампа. Крім ламп, модель оснащена вбудованим транзисторним ступінчастим НЧ-фільтром і овердрайвом з регуляторами тону і кількості спотворень, а також доступними параметрами налаштування для EG, LFO, Decay і Accent. Як і всі прилади серії Volca, нова модель оснащена повноцінним 16-кроковим секвенсором з 16 сенсорними кнопками, які використовуються як для управління секвенсором, так і в якості клавіатури. Як і раніше, секвенсор дає змогу записувати автоматизацію руху ручок і відтворювати їх у режимі реального часу, а також використовувати функції транспонування й акценту нот. Можна зберегти до 16 послідовностей і 16 патернів. Korg Volca Nubass синхронізується з будь-якими пристроями серії Volca за допомогою входу і виходу Sync. Також є стандартний роз'єм MIDI IN і роз'єм для навушників. Живлення синтезатора здійснюється від 6 батарейок AA або від зовнішнього адаптера KA-350 (до комплекту не входить).

Тип: Модульні

Вид: Аналогові

Характеристики: Монофонічний

Опис
Характеристики

Опис

Синтезатор Korg Volca Nubass

Синтез нещодавно розробленого вакуумного лампового осциллятора з класичним сходовим фільтром та інноваційною технологією Nutube.
Він оснащений двома вакуумними лампами; одна використовується генерації пилкоподібної хвилі або прямокутної хвилі. Інша використовується в ланцюгу субосцилятора, додаючи глибину та тепло на одну октаву нижче. Ця пара забезпечує гармонійний характер та насиченість справжньої лампи.

Low-pass фільтр

 Фільтр низьких частот визначає звук цього басового синтезатора, адже він перейняв конструкцію транзисторних сходів із класичних аналогових моделей. Унікальна динаміка та широкий спектр тембральних можливостей робить його ідеальним для різних видів танцювальної музики. Ви можете використовувати його для створення модуляції, як в acid house, або збільшити резонанс, щоб отримати різкий характер, що підходить для техно.

Аналогова схема драйву

 Nubass обладнаний овердрайвом, у якому використовується аналогова схема, що нагадує класичний стомпбокс. Поворот ручки праворуч стискає гучність, викликаючи легкі спотворення, додаючи "жирності" звучанню басів. Регулятор тембру також дає змогу налаштувати чіткість високочастотного діапазону.

Інтуїтивне керування широким вибором функцій

 16-кроковий секвенсор, що дозволяє автоматизувати параметри, оснащений різними функціональними можливостями. Користуючись ним у поєднанні з ритм-машиною, ви можете створювати ритм секції або зациклювати музику. Можна використовувати кнопки для покрокового введення так само, як і в інших моделях серії, або як клавіатуру для запису в реальному часі. Функція motion sequence може записувати рухи ноба, застосовуючи зміни параметрів до звуку. Цим зручно користуватися під час створення лупів або для динамічних та оригінальних живих виступів. У внутрішній пам'яті можна зберегти до 16 таких патернів. Також на борту є класичний секвенсор.

Грув за допомогою 3-х функцій

 У синтезатор KORG Volca Nubass вбудовано також три додаткові функції, які додають унікальності та впізнаваності у ваші треки. Це транспонування, акцент та слайд, які керуються через покроковий секвенсор. Параметри рандомізації можуть бути застосовані до кожної з них. Крім створення непередбачуваних патернів, ви можете оновити параметри рандомізації, щоб продовжувати змінювати їх, витягуючи несподіваніші і захоплюючі ідеї.

Відмінна сумісність

 Ви можете підключити цю модель до іншого пристрою серії Volca або обладнання, такого як Electribe або SQ-1, і насолоджуватися синхронізованим плейбеком. Також є стандартний роз'єм MIDI IN, тому легко вийде використовувати його як звуковий модуль для вашої DAW.

Грайте будь-де

 Компактність, розмір, робота від батареї та вбудований динамік означають, що ви можете взяти цей пристрій у будь-яке місце та насолоджуватися грою будь-де.

Характеристики

 • Тип: синтезатор
 • Клавіатура: сенсорна, мультитач
 • Тип синтезу: аналоговий
 • Поліфонія: монофонічний
 • Структура: VTO (генератор, допоміжний генератор), VCF, VCA, EG, LFO, Overdrive
 • Кількість кроків секвенсора: 16
 • Кількість шаблонів запису: 16
 • Аудіовихід: роз'єм для навушників 3,5 мм
 • Роз'єми Sync: Sync In/Out, монофонічні міні-роз'єми 3,5 мм
 • MIDI: MIDI In
 • У комплекті: 6 лужних батарей типу АА, кабель синхронізації
 • Розміри: 193 × 115 × 46 мм
 • Вага: 370 г
Вас може зацікавити: