KORG Wavestate

Korg
00-00006394
23000,00
грн.
33160,00
грн.
Korg Wavestate - цифровий синтезатор на базі Korg Wavestation. Модель використовує векторний синтез, у якому різні джерела звуку динамічно змішуються, щоб створити відчуття руху. Оригінальний Korg Wavestation давав змогу підмішувати секвенсування хвиль, що давало можливість користувачам одночасно налаштовувати послідовності тривалостей, семплів і висот. Wavestate дає змогу змішувати чотири різні складні хвильові послідовності з унікальними для кожної характеристиками. Wavestate розвиває цей підхід ще сильніше, відкриваючи можливості секвенсування ритмів, звуків і мелодійної інформації, що призводить до складніших, різнопланових послідовностей. До всього іншого тепер можна секвенсувати параметри, модулювати початкову і кінцеву точки і рандомізувати порядок кроків. Рандомізація використовується як творчий інструмент: спеціальна кнопка, позначена значком грального кубика, може згенерувати абсолютно новий звук або просто випадково виділити його частину, наприклад фільтр або ефекти. Синтезатор має безліч елементів управління, орієнтованих на продуктивність: джойстик, стандартні колеса висоти пітчу і модуляції, а також 25 ручок і арпеджіатор. Джойстик допомагає легко перемикатися між голосами і змішувати їх. Крім великого переліку вбудованих ефектів, є кілька фільтрів, серед яких варіанти, запозичені від Korg Polysix і MS20. Модель оснащена повнорозмірною 37-клавішною клавіатурою. На задній панелі розташовані 2 інструментальних виходи, порти MIDI In/Out і USB, а також вхід для педалі і вихід на навушники. Wavetate поставляється з музичним програмним забезпеченням від Izotope, зокрема Ozone Elements, а також Reason Lite і програмними синтезаторами від Korg та інших брендів.

Тип: Клавішні

Характеристики: З ефектами

Кількість клавіш: 37

Вид: Цифрові

Опис
Характеристики

Опис

Синтезатор Korg Wavestate

Практичність у використанні

 Грунтуючись на модульних клавішних та алгоритмічних композиціях, компактний 37-клавішний форм-фактор легко переноситься та акуратно вписується на будь-якій сцені, у студії або на столі, що робить його придатним для музикантів, продюсерів, композиторів та звукорежисерів.

Особливості синтезатора

 В основі девайсу лежить останній Wave Sequencing 2.0 компанії, який поділяє час, послідовність семплів та мелодію, так що кожним з них ви можете керувати окремо. Більш того, додані нові характеристики, включаючи форми, gate час та значення покрокового секвенсора. Крім того, кожне зі значень є смугою руху, і кожна смуга може мати різну кількість кроків та власні точки початку, кінця та циклу. Щоразу, коли послідовність рухається вперед, окремі доріжки об'єднуються створення вихідних даних. Також вони можуть рандомізувати порядок кроків щоразу при програванні з контролем діапазону включених кроків у реальному часі. Окремі кроки можуть бути пропущені випадковим чином, з ймовірністю модуляції від 0 до 100%, що призводить до органічних звуків, що постійно змінюються, які відповідають вашому контролю. На додаток до всього перерахованого вище, чотири вбудовані арпеджіатори можуть взаємодіяти з хвильовими послідовностями для отримання ще більших можливостей.

Входи/виходи

 На задній панелі розташовані збалансовані 1/4" стереофонічні виходи і окремий вихід на навушники для індивідуального відтворення або прослуховування на сцені. 5-контактні роз'єми DIN MIDI I/O дозволяють підключати зовнішнє обладнання і секвенсори, а сумісний з класом USB MIDI порт (USB Type -B) може підключатися до комп'ютерів на Windows та MacOS.

Додаткові можливості та комплектація

 Також у робочий процес включено кілька додатків та інструментів Mac/Windows, включаючи Korg Gadget 2 LE, iZotope Ozone Elements та Reason Lite. Інтерфейс також постачається із адаптером живлення.

Експериментуйте

 Семпл може зіставлятися з різною тривалістю, кроком, формою, довжиною звуку та значенням послідовності кроків при кожному відтворенні. Модулюйте початкову, кінцеву та петлеву точки кожної смуги окремо для кожної ноти, використовуючи швидкість, LFO, обгинальні, модуляційні регулятори або інші контролери.

Глибокий вираз

 Всі основні елементи керування у вас під рукою, з виділеними елементами керування на передній панелі, включаючи фільтр, енвелопи, LFO та ефекти, а вісім програмованих модуляційних регуляторів налаштовані так, щоб максимально посилити звучання кожного звуку, часто роблячи їх у абсолютно нових напрямках.
Ви також можете використовувати ручки в режимі реального часу та зберігати результати як нові звуки.

Рандомізація сигналу

 Натисніть кнопку Dice, щоб генерувати нові звуки за допомогою інтелектуальної рандомізації.

Готовий до продакшена двигун ефектів

 Вбудовані ефекти забезпечують готові звуки, а кожен шар включає три виділені ефекти.

Характеристики

 • Тип: цифровий синтезатор
 • Тип синтезу: векторний
 • Кількість клавіш: 37, повнорозмірні
 • Велика модуляція з ручним керуванням
 • Гігабайт семплів
 • Змодельовані фільтри, зокрема MS-20 і Polysix
 • 64 стерео голоси
 • 4 шари з векторним керуванням
 • 14 одночасних ефектів
 • Списки та плавні переходи звуку
 • Секвенсор, арпеджиатор і рандомайзер
 • Виходи: 2 TS 1/4", вихід на навушники
 • MIDI In/Out
 • USB
 • Габарити: 565 × 338 × 92 мм
 • Вага: 2.9 кг
Вас може зацікавити: