Pioneer PLX-1000

Pioneer
00-00004792
43298,00
грн.
Pioneer PLX-1000 - професійний вініловий програвач для діджеїв, випущений на основі півстолітнього досвіду у виробництві вінілових програвачів. Компанія Pioneer створила класичний пристрій у поєднанні з новітніми технологіями: висока якість звуку, прямий привід, перемикач діапазону пітчу, надійний корпус і від'ємні RCA кабелі. Корпус чудово гасить вібрацію, що дає максимальну точність відтворення вінілових платівок.
Новітні технології, впроваджені в PLX-1000 - прекрасний вибір для любителів вінілу, а додавши до програвача мікшер Pioneer, ви отримаєте професійний діджейський сетап.

Тип: Класичний програвач

Призначення: Для DJ

Характеристики: Вбудований фоно

Опис
Характеристики

Опис

Професійний програвач з прямим приводом PIONEER PLX-1000 пропонує зручне розташування органів управління, високий крутний момент, прямий привід механізму і виняткову якість звуку відтворення. 2 вертушки PIONEER PLX-1000 можуть бути об'єднані з професійною серією мікшерів Pioneer DJM для побудови ідеальної сиситеми для любителів вінілу. Дружній інтерфейс управління забезпечить комфортне управління і швидкий темп, кнопка старт/стоп розташувалася зліва, в той час як управління темпом справа. Механізм із прямим приводом забезпечує високий крутний момент унаслідок стійкого обертання та виняткового контролю.
Програвач вінілу PIONEER PLX-1000 може досягти пусковий момент близько 4,5 кг/см і може досягати свою фіксовану швидкість обертання в межах 0,3 секунди (за 33 1/3 обертів на хвилину). Новий PIONEER PLX-1000 надзвичайно стійкий до вібрацій, це досягається шляхом лиття цинку під шасі у верхній частині програвача і посилення нижньої частини. Тонарм також вирізняється якістю збірки та своїм дизайном. Програвач надає широкий спектр регулювань темпу від ±8% і ±16% до ±50%, оснащений знімними кабелем живлення та аудіо кабелем для більшої зручності.
Основні особливості PIONEER PLX-1000:
- прямий привід зі швидким стартом (33⅓ rpm за 0.3 сек)
- класичне розташування органів управління
- від'єднувані кабелі (мережевий, аудіо, заземлення)
- S-подібний тонарм
- діапазон пітчу: ±8%, ±16% і ±50%
- вимкнення пітчу
- антивібраційна конструкція
- RCA-конектори із золотим покриттям
- тонарм із гумовими вставками для зниження зворотного зв'язку

Характеристики

  • Тип: вініловий програвач
  • Прямий привід зі швидким стартом (33⅓ rpm за 0.3 сек)
  • Класичні органи управління
  • Від'єднувані кабелі (мережевий, аудіо, заземлення)
  • S-подібний тонарм
  • Діапазон пітчу: ±8%, ±16% і ±50%
  • Вимкнення пітчу
  • Антивібраційна конструкція
  • RCA-конектори із золотим покриттям
  • Тонарм із гумовими вставками для зниження зворотного зв'язку
Вас може зацікавити: