Pioneer DJM - T1

Pioneer
00006855
61463,00
грн.
DJM-T1 - перший сертифікований мікшер для програми TRAKTOR, створений для повноцінного управління всіма функціями цієї програми. DJM-T1 - гібридний мікшер, контролер і аудіо інтерфейс в одному пристрої.
У комплекті йде програма TRAKTOR SCRATCH DUO 2 з контрольними CD і вініловими дисками, необхідними для скретчу. Вам залишається лише під'єднати плеєри або програвачі вінілу, а програма зробить все інше.

DJM-T1 здатний керувати всіма новими функціями програми, включно з очікуваними Sample Decks. Крім двох основних дек, діджеї можуть відкрити пару Sample Decks і завантажити до чотирьох петель або семплів у кожну для ремікшування на льоту.
Тепер немає необхідності навіть торкатися до комп'ютера, оскільки вся навігація, завантаження і робота з точками доступні з пульта і плеєрів. Є й управління ефектами програми, яка має їх шість. Скретчери будуть раді виявити налаштування кросфейдера: відстань відсічення, опір, огинання та реверс.
Вбудований аудіо та MIDI інтерфейс дасть змогу діджеям під'єднувати комп'ютер одним кабелем USB і, завдяки спеціальному вихідному каналу, записувати свої сети. Оскільки аудіо тракт аналогічний лідерам індустрії DJM-900NXS і DJM-2000, DJM-T1 видає чистий і потужний клубний звук.

Тип: Мікшери

Характеристики: Serato

Опис
Характеристики

Опис

DJ мікшер Pioneer DJM-T1 – це перший мікшер, адаптований під TRAKTOR та створений для простого керування всіма передовими функціями цієї програми. DJM-T1 від Pioneer – це готове комплексне рішення для діджеїнгу, що поєднує гібридний мікшер, контролер та аудіо інтерфейс в одному пристрої. Крім пульта, в комплект входить сам TRAKTOR SCRATCH DUO 2, а також CD і вініл з тайм-кодом, необхідні для контролю програми.
Мікшер DJM-T1 був створений для того, щоб користувач міг легко застосовувати нові функції програмного забезпечення на практиці – зокрема, довгоочікувані семплові деки та ті чудові можливості, які вони відкривають. Крім двох дек діджей може задіяти дві додаткові семплові деки, в кожну з яких можна завантажити до чотирьох лупів або семплів, легко імпровізувати прямо на ходу. DJM-T1 сконструйований таким чином, що всі необхідні засоби керування знаходяться під рукою.
Тепер діджею не потрібно звертатися до комп'ютера для перегляду
Завантаження, розміщення позначок, відтворення та підгону треку. Управління цими функціями можна здійснювати безпосередньо з пульта. Також на панель DJM-T1 окремим блоком винесені регулятори Advanced та Chained ефектів TRAKTOR. У встановленому програмному забезпеченні запропоновано шість приголомшливих звукових ефектів, які гарантовано надихнуть створення незвичайних міксів.
Вбудована звукова карта та MIDI
Iнтерфейс дозволяють підключати пульт до комп'ютера за допомогою звичайного кабелю USB. DJM-T1 має чудовий звук і високу якість, як і попередні моделі мікшерних пультів Pioneer – DJM-900 і DJM-2000. А завдяки підвищеній зносостійкості фейдерів новинка стане надійним інструментом.
Ідеальний інтерфейс для TRAKTORSCRATCHDUO 2
DJM-T1 - не просто "черговий" мікшерний пульт. Він має засоби управління, розраховані для роботи саме з TRAKTOR SCRATCH DUO 2, тому користувачеві не знадобиться додатковий контролер. З новинкою від Pioneer діджей отримує безпосередній доступ до двох нових семплових деків і може легко створювати власні лупи з треків, що програються, або ж записувати ремікси і редагувати результат прямо на ходу. Кожна семплова дека дозволяє завантажувати до чотирьох лупів або семплів, тому користувач завжди матиме простір для творчості.
Скретч контроль з використанням «вертушки» або плеєра
Пульт сертифікований для TRAKTOR SCRATCH і має звукову USB-карту. Тому діджею достатньо використовувати диск або вініл з тайм-кодом, що додається, для управління програмою плеєрами або «вертушками». Також з'явилася можливість підключення до пульта моніторів.
Ефекти
Шість найбільш популярних і вражаючих ефектів, синхронізованих за темпом (Reverb, Delay, Flanger, Filter, Beatmasher, Gater), та фільтр на кожній деці доповнюють арсенал діджея та дають все необхідне для того, щоб його сети звучали оригінально. Крім того, низькочастотний генератор CONTROL виводить сигнал, який змінюється біт за бітом, забезпечуючи точний контроль будь-якого зовнішнього пристрою.
Внутрішня звукова карта USB для легкого запису сетів
Завдяки вбудованій звуковій USB-карті діджею не потрібна зовнішня – пульт мікшера можна просто підключити до комп'ютера за допомогою звичайного USB-кабелю. Отже, запис «живих» або пробних сетів стає максимально простим: вбудований аудіо інтерфейс дозволяє перемикати вихідні сигнали для налаштування на поточне завдання - діджеїнг, запис або створення музики.
Неперевершена якість звучання
Конструкція DJM-T1 забезпечує по-справжньому високоякісне звучання, яке є характерним для всіх мікшерів Pioneer. Аналоговий та цифровий контури розділені, при цьому для зменшення небажаних шумів. Внутрішня звукова карта приймає сигнал від комп'ютера як цифровий, що виключає зменшення якості звучання. А 24-бітовий ЦАП гарантує чистоту звуку як майстер каналу, а й у виходу монітори.
Зручність та міцність фейдерів
Нові фейдери стали ще стійкішими завдяки двом металевим стрижням, на яких тримається кожен регулятор. Механізм фейдера розташований збоку, що гарантує мінімальну шкоду від пролитої на пульт рідини або пилу, що скупчився. Крос-фейдер DJM-T1 має особливу магнітну конструкцію Pioneer, яка забезпечує неперевершену стійкість і може бути використана понад 10 мільйонів разів. А завдяки механізму P-LOCK, фейдер неможливо випадково зрушити навіть у розпалі виступу. Чутливість, крива[i] та cut lag[ii] фейдера можуть бути налаштовані за бажанням користувача.

Характеристики

 • Канали: 2
 • Вхід: Вхід CD/Лінійний (RCA), PHONO×2 (RCA), AUX×1 (RCA), MICx1 (XLR & 1/4 дюйма PHONE×1)
 • Виходи: MASTER OUT × 2 (RCA × 1, XLR × 1), BOOTH OUT × 1 (1/4 дюйма PHONE), навушники × 1 (Top 1/4 дюйма PHONE × 1)
 • Порт: USB B ×1
 • Частота модуляції: 48 кГц, ЦАП 24 біт, АЦП 24 біт
 • Частотний діапазон: 20 Гц – 20 кГц
 • Нелінійні спотворення: 0,004% або менше
 • Відношення сигнал/шум: більше 106 дБ
 • Потужність: 23 Вт
 • Розміри: 265×403×108 мм
 • Вага: 6,1 кг
Вас може зацікавити: