Akai MPC One

Akai
00-00008305
53950,00
грн.
Akai MPC One - Автономна робоча станція, компактний аналог MPC Live. MPC One оснащена тією ж ОС, що і більш старші моделі MPC Live і MPC X. На борту є 2 ГБ оперативної і 4 ГБ вбудованої пам'яті, 2 з яких зайнято попередньо встановленими добірними ваншотами, семплами і лупами. Модель має 7-дюймовий мультитач-екран, 16 найкращих у своєму класі педів, а також 360-градусні сенсорні енкодери Q-Link на передній панелі. Редагуйте й обрізайте семпли за допомогою жестів на блискучому 7-дюймовому сенсорному дисплеї. Безумовно, доступні класичні функції MPC: Tape Stop, Note Repeat, 16 рівнів і багато інших. На задній панелі розташовані MIDI вхід і вихід, порти USB, 1/4" лінійний аудіовхід, а також є чотири роз'єми CV/Gate для управління аналоговими і модульними синтезаторами. Пристрій також має вбудовані софт-синтезатори. One також можна використовувати як контролер для настільної версії програмного забезпечення MPC, що додається. За допомогою слотів USB і SD-карт ви можете розширити пам'ять пристрою, а також зберігати, передавати і ділитися своєю музикою.

Тип: Робочі станції

Опис
Характеристики

Опис

AKAI анонсує MPC ONE, останню модель в серії MPC, яка є компактною, але здатною виробляти музику в одному пристрої.
MPC ONE компактний, незважаючи на те, що має 16 педів, сенсорний екран тощо.
MPC ONE компактний і важить лише 2,1 кг, подібно до MPC Live, який раніше продавався компанією, хоча він оснащений подібним до MPC 16-клавіатурою, 7-дюймовим сенсорним дисплеєм і т.д. (З точки зору зовнішнього вигляду, MPC ONE має квадратну форму та розміри 272 мм (Ш) х 272 мм (В) х 53 мм (Ш х В)).
Модель "все-в-одному", оснащена всіма функціями, необхідними для музичного продакшну.
AIR FX - це модель "все в одному" з усіма функціями, необхідними для музичного продакшну, включаючи вбудовані джерела звуку, такі як Electric, Tubesynth і Bassline, програмування бітів, редагування, зведення та мастеринг за допомогою AIR FX, і все це в одному блоці. Крім того, доступна інтеграція Splice, яка працює з сервісом підписки на семпли Splice, що робить його автономною моделлю, яка не потребує ПК. Варто також відзначити, що, відповідно до останніх тенденцій в апаратному обладнанні, він також оснащений CV/Gate для управління модульними синтезаторами.
Минулого року AKAI professional привернули увагу випуском AKAI Force, моделі "все-в-одному", яка дозволяє створювати музику та виступати наживо без ПК, а цього року MPC ONE, ймовірно, стане найпопулярнішим обладнанням серед творців музики.

Характеристики

 • Тип: автономна робоча станція/семплер/драм-машина
 • 16 чутливих до швидкості і натискання педів з RGB-підсвічуванням
 • 8 банків доступні через кнопки Pad Bank
 • 4 360-градусні сенсорні енкодери Q-Link
 • 1 360-градусний енкодер для навігації по екрану і вибору натисканням
 • 31 функціональна кнопка з червоним, бурштиновим або зеленим підсвічуванням
 • 7" повнокольоровий дисплей зі світлодіодним підсвічуванням і сенсорним інтерфейсом
 • Чотирьохядерний процесор ARM®
 • Оперативна пам'ять: 2 ГБ
 • Пам'ять: 4 ГБ, 2 ГБ попередньо встановленого контенту
 • Роз'єми: 2 1/4" TRS входи, 2 1/4" TRS виходи, 1 вихід для навушників 1/8", 1 5-контактний MIDI-вхід, 1 5-контактний MIDI-вихід, 4 роз'єми TRS CV/Gate, 1 USB порт типу A, 1 USB порт типу B, 1 слот для SD-карти, 1 вхід адаптера живлення
 • Живлення: через адаптер живлення: 19 В, 3,42 А, позитивний центр, у комплекті
 • Розміри: 272 х 272 х 53 мм
 • Вага: 2,1 кг
Вас може зацікавити: