Focal Pro Shape 50

Focal
00-00004848
24354,00
грн.
5" студійний монітор ближнього поля Focal Pro Shape 50 ідеально підходить для використання в домашніх, проектних або мобільних студіях. Корпус з МДФ вміщує в себе 5,0-дюймовий вуфер і алюміній/магнієвий купольний твітер, які в сукупності забезпечують частотну характеристику від 50 Гц до 35 кГц з максимальним рівнем звукового тиску 106 дБ, а два 5,0-дюймових пасивних випромінювача допомагають розширити низькі частоти і мінімізувати спотворення. НЧ драйвер монітора використовує підсилювач класу AB потужністю 60 Вт, а ВЧ - 25 Вт.
Монітор оснащений вхідними роз'ємами XLR і RCA, що спрощує підключення до різних звукових систем і пристроїв. На корпусі розташовано різні елементи управління, включно з регульованим кросовером із частотою 160 Гц, а також регулятори високочастотного і низькочастотного фільтра типу Shelf, що дає змогу налаштовувати акустичні характеристики монітора відповідно до умов приміщення.

Тип: Монітори

Характеристики: 5-6 дюймів

Кількість у коробці: Один

Опис
Характеристики

Опис

Focal Shape 50 - активний 2-смуговий студійний монітор ближнього поля, який став лідером, поєднуючи в собі революційні розробки з передовими технологіями, які виробник уперше розробив для висококласних моделей, таких як успішні серії SM. 5-дюймова модель гарантує високоякісний еталонний моніторинг, а лінійний динамік - інноваційну акустику та ідеальну електроніку.
Практичність
Ви можете розташувати пристрій біля стін, і він не відрізнятиметься керованістю і точністю.
Скляні динаміки
Дизайн колонки продумано ще на один крок уперед завдяки шару льоноволокна, який значно жорсткіший і вдвічі легший за скловолокно. Ви будете здивовані басовою точністю та середньочастотною чіткістю, пропонованою цими динаміками, оскільки конструкція із затиснутим шаром із льону призвела до поршневих впливів низів та посилення демпфірування.
Революційний M-подібний інверторний твітер
Ще одне значне вдосконалення технології моніторів ближнього поля Focal, що обігнало вже вражаючий алюмінієво-магнієвий купольний твітер. Сама форма М створює підвищену жорсткість і більшу роздільну здатність з меншим спотворенням. М-подібний купол працює зі своїм власним виділеним простором TMD для вражаюче лінійного відгуку нижче 6 кГц. Цей рупор також забезпечений корпусом, який забезпечує однакову горизонтальну і вертикальну спрямованість.
Технологія, яка дає унікальні частотні характеристики
Динамік об'ємного звучання - елемент стабілізації, що походить зі спеціальної архітектури, розташованої на вершині хмарочосів, таких як Taipei 101. Ці оточення дають напрочуд рівну частотну характеристику близько 1-2 кГц, що призводить до дивовижної нейтральності практично без вимірних спотворень.
Подвійні пасивні радіатори
Балансуючи гармоніки низької частоти з виділеним вище подвійним оточенням, ці пасивні випромінювачі виконують те, на що порти просто не здатні, надаючи вам налаштування, яке підвищує чистоту басів і дає змогу розташувати інтерфейс ближче до стін, не ставлячи під загрозу контроль. Ця деталь робить їх ідеальним вибором для невеликих студій і монтажних комплексів.
Посилення та електроніка наступного покоління
Незалежно від інших функцій, студійні монітори дають стабільний тональний баланс на будь-якій гучності, що є ключовим елементом у створенні міксів, які добре транслюються за межі студії. Водночас у вас є можливість легко налаштувати їх у своїй кімнаті завдяки настроюваним стелажним фільтрам і кросоверному нахилу 160 Гц. Також є регульований фільтр верхніх частот, тож ви з легкістю усунете серйозні проблеми низів або пристосуєтесь до певних змін сабвуфера.

Характеристики

 • Конфігурація живлення: двосмуговий
 • LF Тип драйвера: Лляна сендвіч-конус
 • HF Тип драйвера: M профіль алюміній-магній
 • Підсилювач потужності НЧ-драйвера: 60 Вт
 • ВЧ підсилювач потужності драйвера: 25 Вт
 • Загальна потужність: 85 Вт, клас AB
 • Частотна характеристика: 50 Гц-35 кГц (± 3 дБ)
 • Частота кросовера: регульована
 • Максимальний піковий рівень звукового тиску: 106 дБ звукового тиску при 1 м
 • Типи входу: 1 х XLR, 1 х RCA
 • Особливості: 3-смуговий еквалайзер, фільтр високих частот, 5" пасивний бічний випромінювач
 • Тип корпусу: пасивний радіатор
 • Матеріал корпусу: МДФ з натуральним шпоном горіха
 • Розмір: 312 x 191 x 242 мм
 • Вага: 20,7 кг
Вас може зацікавити: