Akai APC40 MKII

Akai
00003935
14999,00
грн.
Akai APC40 mkII - нова, істотно поліпшена версія контролера APC40, передове рішення для управління Ableton Live. Контролер оснащений сорока прямокутними витягнутими по горизонталі кнопками-педами, які розташувалися у вигляді матриці 5 × 8 і займають значну частину контрольної панелі пристрою. Педи підсвічуються знизу, причому підсвічування тут використовується кольорове (RGB). За кольором кнопки музикант може розуміти, якого роду або який саме кліп завантажено в той чи інший слот. Крім того, підсвічування може вказувати на те, який завантажений кліп неактивний, який програється, а який записується. Праворуч від основного кнопкового масиву розміщено 8 поворотних енкодерів. Також є канальні фейдери в кількості 8 штук, один кросфейдер і один майстер-фейдер. Органи управління розміщені на центральній панелі дуже раціонально, працювати з ними буде зручно. У комплекті до пристрою йде Ableton Live Lite, Hybrid 3 від AIR Music Technology, плагін SONiVOX Twist, а також наборів семплів Prime Loops і Toolroom Records.

Тип: MIDI Контролери

Характеристики: Ableton Live

Опис
Характеристики

Опис

DAW-контролер Akai APC40 MkII
Напередодні Musikmesse-конференції у Франкфурті, AKAI представила безліч нових продуктів, у тому числі оновленої версії свого класичного APC40 контролера - Akai APC40 MkII . З дебютом APC40 , Akai Pro підняли стандарти для проектування контролера та революції Ableton Live програмного забезпечення, та інтеграцію обладнання. Флагманський Ableton Live контролер APC40 MKII включає п'ять років зворотного зв'язку з користувачами.
У своїй конструкції для розширення функціональності , незліченними музичними можливостями та покращенням робочого процесу . APC40 MkII має 5х8 RGB LED  матрицю , що призначається A/B кросфейдер , 8 поворотних регуляторів , 8 канальні фейдери та кнопки посилу для швидкого доступу .
У комплекті з APC40 MKII набір програмного забезпечення, семпли та петлі прямо з коробки ,Toolroom artist launch packs, Prime Loops sample packs, Hybrid 3 by AIR Music Technology та SONiVOX Twist дають користувачам безмежні можливості для створення музики з відібраними семплами, петлями та високою чіткістю віртуальними синтезаторами. APC40 mkII запитується від USB шини та підтримує функцію plug-and-play.

Характеристики

 • Призначений для роботи з Ableton Livе
 • 8 канальних фейдерів, 1 майстер фейдер, 8 елементів управління Ableton
 • Підтримка Рlug-and-play
 • Безшовна інтеграція 1-1 з Ableton Live
 • Живлення від USB
 • Матриця 5x8 RGB
 • Кнопки посилу
 • Призначуваний A/B кросфейдер
 • Зручне розташування ручок і елементів управління
 • Контролер постачається з ПЗ Ableton Live Lite, SONiVOX Twist, Hybrid 3 by AIR Music Tech, Prime Loops & Toolroom Records launch packs (downloads).
 • Гарантія: 12 місяців
Вас може зацікавити: