Elektron Model: Samples

Elektron
00-00008637
16320,00
грн.
Elektron Model: Samples – семплерний грувбокс з 6 доріжками. Кожна з них, окрім запуску семплів або навіть цілих треків, може також містити в собі MIDI-інформацію. Всі доріжки оснащені резонансним багаторежимним фільтром, що призначається LFO та 64-кроковим секвенсором. Закінчується цей ланцюжок ефектами ділей та реверб. Model:Samples поставляється з 300 встановлених звуків від Splice.com із великою кількістю класичних ударних та інших мелодійних звуків. У пристрої передбачені всі необхідні інструменти для редагування семплів. А завдяки USB-порту ви можете завантажувати власні звуки – для цього вам надано 1 ГБ внутрішньої пам'яті. Семплер оснащений 6 чутливими до швидкості натискання педами та купою різних регуляторів для налаштування всіх параметрів пристрою. Ви можете зберігати до 96 проектів із 96 патернами. Завдяки легендарному секвенсор від Elektron можна також записувати всі зміни параметрів. Рознімання MIDI дозволяють контролювати як зовнішні пристрої з Model:Samples, так і навпаки.

Тип: Сэмплеры

Опис
Характеристики

Опис

Грувбокс з шістьма треками на основі семплів

Потужний звук у компактному корпусі. Зустрічайте шестидоріжковий грувбокс, який пропонує майже всі суперсили Elektron у витонченому, легкому та портативному корпусі. Безліч корисних пресетів і багато місця для ваших власних звуків. Елементи керування знаходяться прямо у вас під рукою. Справжній набір радості, що працює за принципом plug-and-play.

Ритм - це вітер

Переходьте одразу до веселощів. Спонтанно створюйте музику за допомогою шести міцних, чутливих до швидкості педів. Записуйте кожен свій рух наживо або створюйте свій твір крок за кроком за допомогою чудового секвенсора Elektron. Вагою менше одного кілограма, ви отримуєте переваги легкої та зручної машини, яка здивує вас своєю звуковою потужністю.

Упакований чудовими звуками

Звуковий движок використовує високоякісні цифрові семпли. Splice пропонує 300 попередньо встановлених звуків, починаючи від знайомих нам кіків, малих і хай-хетів і закінчуючи екзотичними, ніколи раніше не чутими тонами. За допомогою декількох налаштувань ви можете легко персоналізувати будь-який семпл, поки він не зазвучить саме так, як ви хочете. Перенесіть в нього свої власні семпли або скористайтеся будь-яким з майстерно створених користувацьких звукових пакетів.

Легко підключайтеся до інших пристроїв відповідного класу, таких як телефони, планшети або комп'ютери, для миттєвої передачі MIDI і звуку через USB. Підключи і грай.

Виділені ручки
Це перший Elektron, який пропонує повний набір тактильних керівних органів, але з однією функцією на ручку. Всі вони розташовані на передній панелі, просто візьміть ручку і поверніть її. Дайте волю своїй музиці спонтанно, використовуючи шість жорстких, чутливих до швидкості педів. Запишіть кожен ваш рух наживо або набийте свої ідеї покроково, використовуючи чудовий фірмовий секвенсор.

Характеристики

 • 6 звукових доріжок (також можна використовувати як MIDI треки)
 • 6 чутливих до швидкості кнопок
 • 96 проектів по 96 патернів у кожному
 • Спеціальний двигун для відтворення семплів
 • Багаторежимний фільтр
 • Вільно призначений LFO та секвенсор (до 64 кроків) для кожної доріжки
 • Затримка та реверберація
 • Введення нот та їх параметрів покроково та в режимі реального часу
 • 64 МБ пам'яті під семпли
 • 1 ГБ пам'яті
 • 6.3 мм джек для навушників, 2 x 6.3 мм TRS основний вихід, міні-джек 3.5 мм для MIDI In та ще один для Out/Thru
 • Розміри 270 х 180 х 40 мм
 • Вага 820 г
 • У комплекті з девайсом йдуть блок живлення PSU-4, USB-кабель та MIDI-адаптер (міні-джек на 5-контактний роз'єм)
Вас може зацікавити: