Elektron Analog Rytm MKII Black

Elektron
00-00008636
74800,00
грн.
Elektron Analog Rytm MKII - 8-голосна аналогова драм-машина та семплер. Прилад виконаний у міцному алюмінієвому корпусі, оснащений великим OLED-дисплеєм, що забезпечує комфортне керування навіть за умов слабкого освітлення. Має точні та високоефективні енкодери та збільшені педи. У цій моделі використані міцні кнопки, здатні витримати до 50 мільйонів натискань, а їх кількість збільшена, що дозволяє музикантові прискорити робочий процес завдяки швидкому доступу до необхідних параметрів.
Комплект поставки включає програмний пакет Overbridge зі збільшеною пропускною здатністю для використання драм-машини з комп'ютером. На задній панелі Elektron Analog Rytm MKII розташовані входи Expression/CV inputs для зовнішнього контролю параметрів, балансні лінійні входи для семплювання.
Кожен голос містить вибирається аналоговий перкусійний генератор, семпл-плеєр, аналоговий мультирежимний фільтр, аналоговий overdrive, генератор огибающей фільтра, генератор огибающей VCA і призначається LFO. Також Elektron Analog Rytm MKII має аналоговий дисторшн та компресор на майстер секції, ефекти Delay та Reverb, інтуїтивно зрозумілий секвенсор та 1 Гб внутрішньої пам'яті. Цілком сумісний з Analog Rytm MKI.

Тип: Драм-машини

Опис
Характеристики

Опис

Восьмиголосний аналоговий барабанний комп'ютер і семплер

Накладіть виразну аналогову перкусію на цифрові семпли. Використовуйте можливості секвенування та контролю виконання. Для ритмічних відкриттів в студії і на сцені: Analog Rytm MKII - це універсальна драм-машина. Інший барабан.

Справжній аналоговий удар

Відчуйте глибину звучання малих барабанів, гарчання бочок, ревіння томів і повітряне мерехтіння хай-хетів. Вибирайте з безлічі унікальних моделей синтезу (так званих машин) для створення різноманітних перкусійних звуків. Налаштуйте параметри звукоутворення, щоб зробити ці моделі своїми власними, і відчуйте вишуканий характер аналогової їзди, удару або коров'ячого дзвіночка. Подвійний VCO-синтезатор додасть вашим композиціям чарівний пухкий бас. Налаштуйте на свій смак і починайте грати.

Зразок і форма

Відмінністю Analog Rytm MKII є додавання цифрового шару зразків. Робити семпли дуже просто. Виберіть джерело - входи, будь-які внутрішні доріжки або головні виходи - завершіть запис, обріжте семпл, і все. Швидко встановіть висоту тону, напрямок, зациклення або однократне відтворення, а також бітрейт. Робіть семпли і повторні семпли. Обробляйте його на межі своєї уяви.

Більше, ніж драм-машина

Коли ви записали і відредагували свої семпли (або вибрали попередньо записані), продовжуйте і налаштовуйте аналогові і цифрові шари, щоб зробити звуки настільки гладкими, грубими або фантастичними, наскільки вам подобається.

Обробіть цю комбінацію аналоговою фільтрацією і перевантаженням на кожній доріжці для отримання приголомшливих результатів. На завершення, пройдіться по аналоговим ланцюгам спотворення і компресора, додавши ще більше наворотів за допомогою цифрової реверберації і ефектів затримки. Додайте руху вашому звуку за допомогою мультихвилеподібного ГНЧ і великої кількості його напрямків.

Продуктивність і підключення

Коли ваші звуки будуть готові, випускайте біти за допомогою педів, чутливих до швидкості. Або відтворюйте свої звуки і семпли хроматично. Педи також можна використовувати для активації до 12 макросів (множинних змін параметрів), чудово використовуючи їх чутливість до тиску. Або використовуйте ручку швидкого доступу для миттєвого доступу до будь-якого з макросів. Інший режим дозволяє використовувати педи для більш радикальних змін сцени, вмикаючи/вимикаючи їх.

Насолоджуйтесь зміною патернів або звуків однією рукою. Надчіткий OLED-дисплей робить виступ у темряві приємним. Індивідуальні аудіовиходи для кожного голосу гарантують, що ця драм-машина однаково добре впишеться як в вінтажну аналогову студію, так і в сучасну цифрову студію звукозапису. Відповідність класу дає вам свободу підключення і робить USB MIDI і аудіо більш плавним, ніж будь-коли раніше.

Чудове секвенування

Повнофункціональний покроковий секвенсор дозволяє керувати як структурою, так і звучанням. Натисніть на крок і налаштуйте будь-яку зміну параметрів для надшвидкого і детального секвенування - блокування параметрів.

Динаміт натхнення

Analog Rytm MKII оснащений феноменальним заводським контентом, який допоможе вам почати створювати музику. Такі виконавці, як Eraldo Bernocchi, Lucifer's Aid і (d) glitched, а також безстрашна команда Elektron, зібрали разом цей свіжий банк патернів і наборів, щоб ви могли зануритися в нього, надаючи вам доступ до великої кількості різноманітних музичних ідей прямо з коробки.

Характеристики

  • Тип: драм-машина/семплер
  • Кількість голосів: 8
  • Внутрішня пам'ять: 1 Гб
  • Входи: 2 × балансні входи для семплювання 6,35 мм джек, 2 × external 6,35 мм джек, 2 × expression/CV 6,35 мм джек
  • Виходи: 1× на навушники 6,35 мм джек, 2× балансних майстер-виходу 6,35 мм джек, 8× моно виходів для кожного голосу 6,35 мм джек
  • MIDI: IN/OUT/THRU
  • OLED-дисплей: 128×64
  • Габарити: 385 × 225 × 82 мм
  • Вага: 2,5 кг
Вас може зацікавити: