Elektron Octatrack MK2 Black

Elektron
00-00014326
61001,00
грн.
Elektron Octatrack MK2 Black – професійний семплер/секвенсор Elektron Octatrack MK2 у чорному кольорі. На борту є 8 доріжок для запису, 8 доріжок MIDI, 2 insert FX на кожен трек, що дозволяє ще більше урізноманітнити звучання і 3 LFO на кожен трек. На задній панелі розташовані 1/4" Jack Main Out, Headphones, Inputs, Cue Out, роз'єм для підключення карти пам'яті, MIDI IN/OUT/THRU а також інтерфейс USB.

Тип: Секвенсоры

Тип: Сэмплеры

Опис
Характеристики

Опис

Восьмитрековий семплер динамічної продуктивності

З Octatrack MKII відкриття ідеального зразка – це лише початок. Перекрутіть його, спотворіть і вирізайте з нього щось справді ваше. Динамічний за назвою та природою: це найкращий семплер для сеансів запису, творчих стартів та імпровізаційних виступів. Стереосемплер, лупер, аранжувальник, центр мікшування та ефектів, робоча станція, музичний інструмент: що завгодно. Його потужність зростає та розвивається разом з вами під час вашої музичної подорожі.

Більше, ніж семплер

Octatrack MKII переосмислює, як ви перетворюєте свої звуки, а також як ви взаємодієте та граєте з ними. Це стереосемплер, процесор і живий лупер із потужним секвенсором і робочою станцією на вершині. Вибирайте між декількома користувальницькими машинами – статичною, гнучкою, наскрізною, сусідньою, звукознімачною – відповідно до ваших потреб у записі семплів, маніпуляціях і обробці ефектів для кожного з восьми треків.

Незалежно від того, чи використовуєте ви лише деякі аспекти його можливостей, як-от створення семплів, нарізання, ефекти та відтворення, чи поступово включаєте його підключення та керування для створення глибшої та всебічної композиції, Octatrack впевнено стане центральним центром вашого мюзиклу. світ.

Модульне управління

Analog Four MKII - це не лише чудовий синтезатор, він також може змусити співати інше обладнання. Крім того, що вибрані вами доріжки секвенсора можуть відправляти MIDI на зовнішні інструменти, секвенсор CV/Gate і виходи синхронізації DIN дозволяють вам керувати іншим аналоговим обладнанням. Зробіть свій модульний або вінтажний синтезатор по-справжньому живим.

Крім того, індивідуальні аудіовиходи для кожного голосу гарантують, що цей інструмент так само добре впишеться в вінтажну аналогову студію звукозапису, як і в сучасну цифрову.

Аудіо мутація, аудіо мутація

Кросфейдер додає величезної глибини контролю. Виберіть, як ви хочете, щоб це вплинуло на ваші зразки. Потім вирішіть, як ви хочете ним володіти. Налаштуйте призначені сцени (колекції змін параметрів) на кожній стороні кросфейдера. Перемикайтеся між ними або перетворюйтеся з A на B і назад. Підготуйте до шістнадцяти сцен і переходьте від будь-якої до будь-якої з них.

М’яко штовхайте, щоб отримати ледь помітні переходи з природним звучанням, або стукайте вперед і назад, щоб отримати екстремальні, несподівані зміни.

Монументальна модуляція

Octatrack MKII — це машина з величезним звуковим дизайном і можливостями модуляції. Завдяки трьом LFO, доступним для кожної доріжки, а також конструктору LFO із робочим процесом типу «протравлення ескізу» та згладжуванням, у вашому розпорядженні є глибоко настроювані можливості переплетення хвиль. Параметри LFO призначені не лише для внутрішньої та зовнішньої аудіо модуляції: якщо хочете, застосуйте їх до MIDI. Багато доступних джерел модуляції, але як щодо місць призначення?

Блискучі ефекти

Ви можете призначити два ефекти вставки на звукову доріжку, пропонуючи великий вибір реверберації, фільтрів та багато іншого, з чим можна грати. Щоб отримати повну кількість фільтрів, скористайтеся фільтром базової ширини, що визначає смугу, або характерним гребінчастим фільтром. Існує також два типи еквалайзера для тих, хто потребує точного регулювання частоти. Є стиснення, lo-fi, фленджер, фейзер, затримка, хорус, об'ємник тощо. Якщо вам потрібно більше слотів для ефектів, просто скористайтеся сусідньою машиною та подвоїть кількість. Цілковита маніпуляція аудіо рідко коли була такою різноманітною або такою веселою.

Чудова послідовність

З революційним секвенсором Elektron ви можете викладати свої ідеї з абсолютним контролем і такою глибиною, як вам заманеться. Керуйте як внутрішніми звуками, так і зовнішнім обладнанням з однаковою гострою точністю. Окрім восьми аудіодоріжок, ви отримуєте вісім MIDI-секвенсорних треків, готових до суперечок з іншим обладнанням. Відкрийте для себе можливості аранжувальника, щоб перетворити ваші фрагменти на пісні. Команди «Повторення», «Вимкніть звук», «Повторіть» і «стрибайте» дозволять вам чванливо пройти останню милю до повної композиції.

Відчуйте силу блокування параметрів: просто натисніть крок секвенсора та покрутіть ручку, щоб додати звукові маніпуляції та ефекти в практичній, інтуїтивно зрозумілій манері. Зафіксуйте інший семпл або фрагмент для кожного кроку, застосуйте контрольовану випадковість і логіку за допомогою умовних блокувань, заблокуйте зміни параметрів незалежно від нотних тригів: нехай p-блокування прокладуть шлях до цієї супер-swag послідовності!

Динаміт натхнення

Octatrack MKII поставляється з заводським вмістом класу А. Майже 5 ГБ петель і одноразових записів від Origin Sound, Loopmasters, Sample Magic і Samples from Mars гарантують творчість прямо з коробки.

Характеристики

 • Тип: семплер/секвенсор
 • Кількість доріжок: 8
 • Кількість Midi доріжок: 8
 • Семплювання: стерео
 • Кількість ефектів на доріжку: 2
 • Кількість LFO на доріжку: 3
 • Кросфейдер: Безконтактний з плавним ходом
 • Дисплей: 128 × 64 OLED
 • Енкодери: прецизійні, високого дозволу
 • Роз'єми підключення:
 • 1 × ¼″ headphones output
 • 2 × ¼″ impedance balanced main output
 • 2 × ¼″ impedance balanced cue output
 • 4 × ¼″ balanced external input
 • USB інтерфейс
 • MIDI IN/OUT/THRU
 • Габарити: 340 × 185 × 63 мм
 • Вага: 2,3 кг
Вас може зацікавити: