Pioneer DJM-V10

Pioneer
00-00006857
184081,00
грн.
Pioneer DJM-V10 - 6-канальний професійний DJ мікшер нового типу з унікальними характеристиками. Мікшер пропонує безпрецедентну якість 96-кГц/64-біта, цифрове оброблення в DSP, а також високоякісні 32-бітові аналого-цифрові та цифро-аналогові перетворювачі й синхронізатор із низьким джиттером. 6 каналів з різними типами входів допоможуть створити ідеальний сетап і підключити будь-яке обладнання, від CDJ і вертушок до семплерів, синтезаторів і драм-машин. Мікшер оснащений новим 4-смуговим еквалайзером. Вбудований компресор дає змогу налаштувати гучність ваших треків. Розширена секція Send-Return дає змогу додавати зовнішні ефекти FX або комбінувати їх із вбудованими FX. 3-смуговий майстер ізолятор з новою функцією посилення/обрізки кривих і налаштуванням частот кросовера та інших параметрів, дає змогу з легкістю керувати тональністю всього міксу. Два виходи для навушників і еквалайзера дадуть змогу двом діджеям зручно здійснювати моніторинг. Фіксація шнура живлення забезпечує надійність під'єднання, запобігає його випадковому відключенню від мережі. Запишіть і заархівуйте свої мікси через iPhone або iPad, завантажте з у хмарний сервіс або з легкістю здійснюйте пряму трансляцію своїх сесій. Також доступна функція DVS з низькою затримкою, що дає змогу керувати і скретчити з CDJ або вертушок за допомогою rekordbox, Serato DVS (ліцензія на Serato DJ Club Kit продається окремо, скоро буде сумісною з Serato DJ Pro) або TRAKTOR PRO 3 (продається окремо). Крім того, DJM-V10 підтримує розширений протокол PRO DJ LINK ShowKontrol, який дає змогу використовувати всю основну інформацію з DJM-V10, налаштовувати звук і відео для створення шоу.

Тип: Мікшери

Характеристики: 6 канальний

Опис
Характеристики

Опис

DJM-V10 6-канальний професійний DJ-мікшер у творчому стилі
Створіть новий звук із DJM-V10; нова порода міксерів, народжена свіжим мисленням. Його створено, щоб дозволити найкреативнішим діджеям створювати оригінальні звукові пейзажі. Цей 6-канальний пристрій із унікальними функціями створює теплий звук, наповнений енергією та наявністю. Візьміть повний контроль над своїм міксом і створіть те, чого натовп ніколи не чув раніше.
Елітна якість звуку
Відчуйте тепло природного звуку та почуйте кожну деталь. 64-розрядна обробка мікшування та дизерінгу студійної якості, 32-розрядні високоякісні аналого-цифрові та цифро-аналогові перетворювачі, схема тактового генератора з низьким джиттером і багато інших компонентів — усі вони працюють для створення повноцінних низьких частот, яскравих середніх частот, і точні максимуми.
6 каналів з широким діапазоном входів
Ви можете створити свою ідеальну установку з 6 каналами та безліччю різних типів входів.
4-СМУГОВИЙ еквалайзер і компресор
Візьміть повний контроль над своїм міксом за допомогою нещодавно розробленого 4-смугового еквалайзера. Вбудований компресор дозволяє додатково регулювати гучність ваших треків.
Ефекти для більшої творчості
Розширений розділ надсилання/повернення дозволяє додавати зовнішні ефекти або навіть поєднувати їх із вбудованими ефектами. Створювати унікальні звуки; можливості майже безмежні
3-смуговий головний ізолятор
Без зусиль контролюйте тон усього міксу за допомогою 3-смугового головного ізолятора, що містить нові криві підсилення/зниження та налаштування частот кросовера та інших параметрів. Візьміть великі циферблати та зведіть натовп з розуму, різко змінивши звук.
Подвійний вихід для навушників і еквалайзер
DJM-V10 робить послідовний моніторинг простим і комфортним. Ви можете налаштувати звук у кабінці ді-джея так, як вам подобається.

Характеристики

 • Тип: DJ мікшер
 • Кількість каналів: 6
 • Частотні характеристики: 20 - 40 000 Гц
 • Частота дискретизації: 96 кГц
 • АЦП/ЦАП: 32 біт
 • Співвідношення сигнал/шум: 105 дБ
 • Кросфейдер: Magvel фейдер
 • Входи: 4 PHONO (RCA), Send/Return, LAN х 1, USB х 2 USB В порти, 1 USB A порт.
 • Виходи: 2 MASTER (XLR, RCA), 1 BOOTH (1/4 дюймовий TRS джек), 4 HEADPHONE MONITOR (кожна секція: 1/4 дюймовий роз'єм, 1/8"), 1 REC (RCA), 1 цифровий (AES/EBU), 1 MIDI (DIN).
 • MIDI управління: повністю призначені елементи управління MIDI
 • Сумісність із DVS: rekordbox, Serato DJ Pro, TRAKTOR PRO 3
 • Розміри: 437,6 х 107,9 х 467 мм
 • Вага: 11,9 кг
Вас може зацікавити: