Pioneer DJM-750MK2

Pioneer
00-00004002
74841,00
грн.
Pioneer DJM-750MK2 - 4-х канальний мікшер. Є оновленою версією моделі DJM-750. Оснащений 24-бітовим USB-інтерфейсом, двома секціями високоякісних ефектів: Beat FX (з підтримкою FX Frequency) і Sound Color FX, зносостійким магнітним кроссфейдером Magvel Fader. Дана модель забезпечує високу якість звуку, має поліпшені криві еквалайзера і канальних фейдерів, незалежну мікрофонну секцію з 2-х смуговим еквалайзером. Також DJM-750MK2 оснащений додатковими USB-портами для iOS-пристроїв. У комплекті поставляються Rekordbox DJ і Rekordbox DVS.

Тип: Микшеры

Характеристики: С эффектами

Опис
Характеристики

Опис

Pioneer DJM-750MK2 оновлений 4-канальний мікшер
Зробіть крок до діджеїнгу разом з оновленим 4-канальним мікшерним пультом Pioneer DJM-750MK2, який успадкував основні елементи дизайну та функціоналу від флагмана DJM-900NXS2, створюючи комплект клубного стилю в комбінації з професійними програвачами серій CDJ і XDJ.
Ви можете створювати чудові мікси на цьому пристрої завдяки плавним кривим еквалайзера і фейдерам на кожен канал. Кросфейдер Magvel, успадкований від DJM-900NXS2, дає точну відповідь і впевненість навіть під час найскладніших технік скретчу.

Професійне компонування
Діджеїнг на DJM-750MK2 інтуїтивно зрозумілий і зручний, завдяки звичному розташуванню елементів управління, екранів і роз'ємів, що допоможе швидко адаптуватися до нового пристрою і не відчувати незручність під час роботи в нових клубах.

Професійні ефекти з детальними налаштуваннями
Зробіть ваші зведення ще плавнішими та цікавішими завдяки комбінації Sound Color FX і Beat FX, включно з FX Frequency.

Незалежне повернення/посилання
Виберіть Aux або Insert send/return для під'єднання різних ефекторів на пристроях iOS, як-от FX-додатки, синтезатори, семплери, і об'єднайте їх із вбудованим FX-мікшером. Просте USB-підключення забезпечить високоякісний звук.

Професійна якість звуку
Незалежно від того, чи граєте ви використовуючи цифрові або аналогові джерела, високоякісний звук забезпечується 64-розрядним цифровим сигнальним процесором, технологією згладжування, 32-розрядним аналого-цифровим перетворювачем і 32-розрядним цифроаналоговим перетворювачем.
Плавні криві еквалайзерів і фейдерів
Еквалайзери і канальні фейдери на DJM-750MK2 мають криві, еквівалентні таким на DJM-900NXS2, які також є і в кросфейдері Magvel. Останній є плавним, точним і розрахований на 10 мільйонів рухів, а його зріз скорочено для більш упевненої та чуйної продуктивності.
rekordbox dj та rekordbox dvs у комплекті
Ви отримуєте ліцензійний ключ на повні версії діджейського програмного забезпечення rekordbox dj і rekordbox dvs. Активуйте софт, підключіть пристрої та почніть грати.

Характеристики

Кількість каналів: 4
Еквалайзер: 3-х смуговий
Діапазон еквалайзера: 26 дБ до +6 дБ / 3-band isolator: -∞ до +6 дБ
Діапазон частот: 20-20000 Гц
Частота дискретизації: 48 Гц
АЦ/ЦА конвертер: 32 біт
Відношення сигнал/шум: 105 дБ
Спотворення: <0.005 %
Sound Color FX: Dub Echo, Filter, Noise, Sweep
Beat FX: Delay, Echo, Flanger, Helix, Ping Pong, Pitch, Spiral, Reverb, Roll, Trans, Vinyl Brake
Входи: 4 х PHONO (RCA), 4 х LINE/LINE (RCA), 1 MIC (XLR & 1/4″ TRS Jack)
Виходи: 2 x MASTER (XLR, RCA), 1 x BOOTH (1/4″ TRS Jack), 2 x навушники (1/4″ Stereo Phone Jack, 3.5mm Stereo mini-jack).
Кількість портів USB: 2
Send/Return: 1 х SEND (1/4″ TS jack), 1 х RETURN (1/4″ TS jack)
Габарити: 320 х 107,9 х 387,9 мм
Вага: 6,6 кг
Вас може зацікавити: