KORG NANOKEY2

Korg
2000,00
грн.
KORG NANOKEY2 - портативний USB-MIDI контролер, що має 25 низькопрофільних клавіш, чутливих до сили натискання. Контролер є прекрасним рішенням для спільного використання з ноутбуками та нетбуками. Для введення партій фортепіано пристрій оснащено кнопкою сустейна. KORG NANOKEY2 оснащений кнопками Octave Shift, що дають змогу виконати зміщення тону на чотири рівні вниз або вгору з кроком, що дорівнює одній октаві. Функція Key Transpose дає змогу отримати доступ до діапазону нот MIDI-спектра. Кнопки Pitch Bend, Modulation і Sustain дають змогу створювати складніші композиції. Контролер функціонує з безкоштовним ПЗ Korg Kontrol Editor, доступним на веб-сайті Korg. ПЗ дає змогу вибрати одне з чотирьох доступних налаштувань динамічної чутливості: три огинаючі чутливості або фіксована чутливість. Також можна надсилати повідомлення про зміну режиму управління, які передаватимуться під час натискання кнопок Modulation і Sustain. Дані USB-MIDI і живлення передаються по одному дроту, забезпечуючи більш вільний простір на робочому місці. Кабель USB входить до комплекту.

Тип: MIDI клавіатури

Кількість клавіш: 25

Опис
Характеристики

Опис

Midi-клавіатура Korg nanoKey 2

Точна, чутлива та зручна клавіатура

Контролер nanoKEY2 відрізняється передовим та оригінальним дизайном. Комбінація таких характеристик, як чудова чутливість, розроблена Korg для професійних MIDI-клавіатур, та низькопрофільна «товщина» новітніх комп'ютерних клавіатур забезпечує контролеру nanoKEY2 неперевершену функціональність для свого класу і розмірів. Ця клавіатура має широкі клавіші з досить вільним простором між ними, що унеможливлює натискання невірної ноти. Характерна для всіх продуктів Korg ретельне налаштування відгуку на торкання та динамічну чутливість забезпечує абсолютну точність передачі вашого експресивного виконання на комп'ютер.

Простота та універсальність регуляторів

Кнопки Octave Shift, запозичені у MIDI-контролерів Korg, дозволяють змістити висоту тону на чотири рівні вгору або вниз з кроком в одну октаву. При використанні разом із функцією Key Transpose контролер nanoKEY2 отримує доступ до цілого діапазону нот MIDI-спектру. А для створення більш складних перфомансів nanoKEY2 оснащений кнопками Pitch Bend, Modulation та Sustain, використання яких необхідне при обробці партій фортепіано та електропіано. Кожна з цих кнопок обладнана чотирирівневим перемикачем швидкості (Korg Kontrol Editor), що забезпечує створення плавних переходів відповідно до вашого виконання.

Програмне забезпечення Korg Kontrol Editor

Контролер nanoKEY2 функціонує з безкоштовним ПЗ "Korg Kontrol Editor", доступним на веб-сайті Korg. Завантажте його на комп'ютер і насолоджуйтеся використанням додаткових функцій. Виберіть одну з чотирьох доступних налаштувань динамічної чутливості: три чутливості, що обгинають, або фіксована чутливість; та визначте повідомлення про зміну режиму керування, які будуть передаватися при натисканні кнопок Modulation та Sustain.

Живлення по USB шині для простої установки

Підключивши один кабель USB від комп'ютера до гнізда nanoKEY2, ви отримаєте портативну систему для створення музики. Дані USB-MIDI та сигнали живлення передаються по одному дроту, забезпечуючи більш вільний простір на робочому місці.

Характеристики

 • Тип: міді-клавіатура
 • Клавіатура: 25 клавіш з динамічною чутливістю і 4 огинаючими чутливості
 • Кнопки Pitch up/down для підвищення/зниження висоти тону
 • Кнопки Octave Shift up/down для підвищення/зниження на 4 октави
 • Кнопка модуляції Modulation
 • Кнопка сустейна Sustain
 • Підключення: mini-USB
 • Живлення: по шині USB
 • Споживана потужність: менше 100 мА
 • Габарити: 325 х 83 х 13 мм
 • Вага: 244 г
Вас може зацікавити: