Akai APC Mini MK2

Akai
00-00003934
4790,00
грн.
Akai APC Mini MK2 контролер запуску кліпів APC Mini mk2 для Ableton Live - ідеальне компактне рішення для створення музики в будь-якому середовищі. APC Mini mk2 забезпечує динамічне управління вашими сесіями Ableton Live в компактному корпусі, що ідеально підходить для творчого зациклення, створення реміксів і експериментів у студії або на сцені.

Тип: MIDI Контролери

Характеристики: Ableton Live

Опис
Характеристики

Опис

AKAI Professional APC Mini MK2 - USB MIDI Pad Controller для запуску кліпу з Ableton Live Lite, 64 RGB Pad, Drum і Note Mode і MIDI Mixer

64 ЯСКРАВИХ ПЕДА З RGB-ПІДСВІЧУВАННЯМ

APC Mini mk2 оснащений 64 новими педами з RGB-підсвічуванням для яскравого і точного відображення кліпів ваших сесій в Ableton Live. Чи то в студії, чи то на сцені, прокручувана матриця педів з RGB-підсвічуванням буде сміливо сяяти. У самому серці вашого найкреативнішого моменту впевнено запускайте і активуйте петлі, інструменти, вокал і багато іншого.

ПОЧНІТЬ СТВОРЮВАТИ МУЗИКУ З ЕФЕКТОМ ПРИСУТНОСТІ

APC Mini mk2 дозволяє запускати окремі петлі, семпли і мелодії або цілі сцени для найбільш фантазійних і натхненних музичних виступів. Навіть у ваших найбільших проектах 64 педи з RGB-підсвічуванням на настроюваній сітці 8x8 точно відображають кліпи з вашої живої сесії Ableton і завжди знаходяться під рукою для максимального творчого ефекту.

БІЛЬШ ПОТУЖНИЙ ДОСВІД РОБОТИ З ABLETON

Насолоджуйтесь серйозним практичним контролем для потужного творчого досвіду роботи з Ableton Live. APC Mini mk2 має 9 фейдерів для регулювання гучності, панорамування, вставки ефектів і багато іншого для плавного, інтуїтивно зрозумілого керування вашими сесіями. Налаштуйте реверберацію, фільтри розгортки або автоматизацію запису, щоб оживити вашу музику. Миттєво змінюйте звучання за допомогою призначуваних фейдерів.

ТОЧНЕ ІНТУЇТИВНЕ УПРАВЛІННЯ

Створюйте власні фірмові звуки з легкістю за допомогою кнопки Device Mode, де фейдери APC Mini mk2 автоматично зіставляються з вісьмома макроконтролями вибраного пристрою Ableton Live. Керуйте кількома параметрами за допомогою одного фейдера для створення абсолютно інноваційних звуків. Отримайте більше практичного контролю за допомогою програмних клавіш для легкого доступу до функцій соло, вимкнення звуку, зупинки і запису.

КЕРУВАННЯ КЛАВІШАМИ ТА ШКАЛОЮ В РЕЖИМІ РЕАЛЬНОГО ЧАСУ

Інтелектуальний перегляд гамми забезпечує миттєвий візуальний зворотний зв'язок під час зміни клавіш або типів гамми. У цьому режимі вибрана в даний момент музична клавіша також відображається на всіх педах, щоб ви знали, в якій гамі ви перебуваєте. Режим Notes забезпечує новий робочий процес виконання, дозволяючи вам грати музичні партії в Ableton з ідеальною висотою звуку, не беручи неправильних нот.

Характеристики

  • Сітка матриці 8x8
  • 3х кольорове підсвічування
  • 8ми канальні фейдери
  • 1 майстер фейдер
  • Компактна конструкція, портативний дизайн
  • Toolroom artist launch packs та Hybrid 3 by AIR Music Tech
Вас може зацікавити: