Elektron Digitone

Elektron
00-00007091
35916,00
грн.
Elektron Digitone – це восьмиголосий FM-синтезатор з можливістю класичного субтрактивного синтезу. Інтерфейс роботи з FM-генераторами заточений під швидкий та ефективний процес генерації звуків. У девайсі також передбачений степ-секвенсор, що став вже класикою від Elektron, мабуть, найбагатший на можливості і ідеально підходящий для живих перформансів, і в якому на кожен крок можна призначати безліч різних параметрів, аж до зміни самого пресета звуку. Для секвенцій у самому приладі є чотири доріжки, ще чотири MIDI доріжки можуть використовуватися для керування зовнішніми приладами.

Тип: Синтезаторы

Опис
Характеристики

Опис

Восьмиголосний поліфонічний цифровий синтезатор

Невловима пісня пустелі, викликана піщинками, що труться одна об одну, - це власний FM-синтезатор природи. Іноді вона реве, іноді плаче, але завжди зачаровує. Завітайте до привабливих дюн Digitone: компактного синтезатора, який зручно використовувати вдома, в студії та на сцені.

Цифровий метод розблоковано

Digitone - це новий і доступний варіант FM-діапазону та першоджерело нових звуків і тембрів. Створюйте багаті та музичні звуки з легкістю, будь то кристалічні, електричні або металеві. Нехай ваш синтезатор співає, як зачарована пустеля.

Digitone - це спрощений і оновлений FM-синтез. Поєднання FM-генерації звуку і субтрактивного синтезу на чотирьох синтезаторних доріжках. Пориньте від рваного хаосу до м'яких звукових пейзажів. Виберіть свій алгоритм. Встановіть параметри FM. Формуйте тони за допомогою потужних фільтрів. Доповнюйте звучання зоряними ефектами. Насолоджуйтесь найефектнішими звуками, ніби з паралельного всесвіту.

Додайте трохи віднімання

FM-синтез відбувається, коли ви модулюєте висоту тону одного генератора за допомогою іншого, щоб досягти багатих і несподіваних тембрів. Співвідношення і швидкість модуляції впливають на результуючий звук. Digitone використовує чотири осцилятори, або оператори, для кожного голосу. Конкретна конфігурація операторів називається алгоритмом. Для класичного FM-синтезу на цьому все закінчується.

За допомогою Digitone ви можете формувати, збагачувати і модулювати звук ще більше, використовуючи можливості субтрактивного синтезу. Використовуйте багаторежимний фільтр з індивідуальною огинаючою, щоб пом'якшити або підкреслити дикі обертони. Відсікайте низькі, середні або високі частоти. Ліпіть зі стилем і точністю. Визначайте звучання, використовуючи повнофункціональну огинаючу підсилювача. Виріжте контур звуку.

Розширення огинаючої

Ви можете додати звуку більше руху за допомогою одного або двох ГНЧ. Встановіть будь-який параметр звукоутворення в автоматичному, повторюваному русі. З дуже повільною або дуже швидкою швидкістю, використовуючи різноманітні форми хвиль, включаючи випадкову. Зробіть так, щоб звук м'яко гойдався, як океан, або пурхав, як метелик.

Сила композиції

У режимі "Пісня" ви можете створювати, редагувати і відтворювати композиції з десятків ваших патернів. Це робить його надзвичайно корисною функцією для будь-яких сценаріїв і для будь-яких виконавців.

Створюйте глибоко настроювані мінусовки, залишаючи руки вільними для інших цікавих речей. Вийдіть за межі 64-крокового секвенсора. Створюйте цілі сет-листи в одній пісні. І це лише частина можливостей режиму Song Mode.

Сузір'я пресетів

Digitone постачається з першокласним контентом, розробленим для того, щоб стати ідеальною відправною точкою для ваших досліджень FM-всесвіту. Ви отримуєте 512 звуків, починаючи від стандартних FM-композицій і закінчуючи дикими та неординарними потойбічними звуками, створеними Mark Fell, DivKid, Hizmi, Zabutom та багатьма іншими.

Характеристики

  • Поліфонія на 8 голосів (мультитембральна) Безліч FM алгоритмів 1 × мультирежимний фільтр на голос 1 × base-width фільтр на голос 1 × overdrive на голос 2 × LFO на голос Секвенсор:
  • 4 доріжки синтезаторів 4 MIDI-доріжки 1 арпеджіатор на трек поліфонічний секвенсор індивідуальна довжина треків Параметр lock (включення захисту від редагування) Мікротаймінг Налаштування станів тригерів (Trig conditions) Можливість зміни звуків у кожному кроці Send & master ефекти:
  • Панорамічний Chorus Saturator Delay Supervoid Reverb Overdrive master effect Апаратні особливості:
  • 128 × 64 пікселів OLED екран 2 × 1/4" вихідних балансних аудіо джека 2 × 1/4" вхідних аудіо джеків 1 × 1/4" стерео вихід на навушники 48 kHz, 24-bit D/A та A/D конвертери Високошвидкісний USB 2.0 port MIDI In/Out/Thru та DIN Sync out Габарити: 215 × 176 × 63 мм (включаючи кноби та підпірки)
  • Вага: 1.49 кг
В комплекті:
  • Адаптер Power Supply PSU-3b Кабель Elektron USB cable
Вас може зацікавити: