KRK Rokit 5 G4

KRK
8490,00
грн.
ROKIT 5 G4 5-дюймовий студійний монітор ближнього поля з живленням
Новий 5-дюймовий професійний дводіапазонний професійний монітор KRK ROKIT RP5 G4 (покоління 4) виводить музичні та звукові творчі здібності на абсолютно новий галузевий рівень. Графічний еквалайзер з DSP-регулюванням і 25 налаштуваннями допомагає створити умови для акустичного середовища, пропонуючи нові рівні універсальності в студійний монітор. Відповідні драйвери, виготовлені з використанням Kevlar®, забезпечують однакову звукову цілісність на всіх частотах. Новий науково розроблений корпус динаміка і передній порт для стрільби забезпечують виняткове розширення і точність низькочастотного діапазону, точність і гнучкість позиціонування в приміщенні. Новий потужний, все ж таки ефективний користувацький підсилювач потужності класу D керує динаміками рівномірно та більш ефективно за знижених робочих температур і покращує цілісність звуку.

Тип: Монітори

Характеристики: 5-6 дюймів

Кількість у коробці: Один

Опис
Характеристики

Опис

Mонітор KRK Rokit 5 G4 є одним з найкращих за ціною серед студійних моніторів ближнього поля.

Запущена KRK Systems наприкінці 2019 року, серія White Noise має ті ж характеристики і компоненти, що і лінійка Rokit G4, але в білому корпусі, випущеному лімітованою серією. Завдяки чудовим характеристикам і формуванню тону за допомогою вбудованого DSP вони приносять задоволення від прослуховування. У цьому огляді ми розглянемо студійний монітор KRK Rokit 5 G4 з діагоналлю 5, 7 або 8 дюймів.
Начинка інтерфейсу
Пристрій містить про-класну конструкцію з кевларовими драйверами і низьким рівнем спотворень, ефективним підсилювачем потужності класу D і вбудованим обмежувачем. Оптимізований високочастотний хвилевід забезпечує широку динамічну зону найкращого сприйняття і неймовірну якість аудіо, в той час як корпус з низьким резонансом і фронтальний порт дають чудовий відгук на низьких частотах і просте розміщення гучномовців.
Високоякісна конструкція та оригінальна якість збірки
Надзвичайна жорсткість і вражаюче відношення міцності на розтягнення до ваги драйверів Kevlar гарантують відтворення звуку з низьким рівнем нечіткості в усьому частотному діапазоні. Механіка рідин, повністю налаштована на весь динамік, забезпечує стабільну поведінку тиску повітря на всіх рівнях гучності, що призводить до точної аудіореалізації та просторої тривимірної звукової сцени. До комплекту також входять високощільні акустичні розв'язувальні прокладки з пористого пінопласту для мінімізації передачі вібрації та підвищення чіткості.
Сучасний DSP
Візуальний графічний еквалайзер дає змогу мінімізувати та виправити проблеми в приміщенні. Ви одразу отримуєте підтвердження своїх налаштувань еквалайзера з вмонтованим РК-графіком, а також спектральний аналіз у реальному часі з додатку KRK на своєму інтелектуальному пристрої iOS або Android.
ПЗ
Софт від KRK неймовірно корисний, оскільки крім налаштувань еквалайзера, додаток також допомагає з розміщенням динаміків і узгодженням рівнів, а також регулює рівні сабвуфера. Крім того, він оснащений генератором сигналів - необхідним для калібрування вашої системи.
Високоефективний підсилювач потужності
Спеціально розроблений підсилювач потужності класу D вирізняється дивовижною ефективністю, рівномірно викачуючи високоякісний звук зі своїх драйверів і за знижених робочих температур. Ефективність підсилювача не тільки забезпечує чудову роботу системи, а й підтримує цілісність вашого звуку.

Характеристики

 • Тип монітора: активний 2-двосмуговий
 • Номінальна потужність: 55 Вт RMS
 • Драйвери LF Driver: 1 x 5,25 "/ 13,34 см кевларовий вуфер
 • ВЧ драйвер: 1 х 1 "/ 2,54 см кевларовий твіттер
 • 1 х ВЧ підсилювач: клас-D, номінальна при середньоквадратичній потужності 20 Вт
 • 1 х НЧ підсилювач: клас-D, номінальна при середньоквадратичній потужності 35 Вт
 • Діапазон частот: від 43 Гц до 40 кГц
 • Частотна характеристика: від 43 Гц до 40 кГц
 • Максимальний рівень звукового тиску (SPL): 104 дБ
 • Еквалайзер: 2 х НЧ, 2 х ВЧ
 • I/O: 1 x Combo XLR / 1/4" збалансований / незбалансований
 • Розміри: 19,1 х 28,4 х 24,1 см
 • Вага: 4,8 кг (активний динамік)
Вас може зацікавити: