Akai MPD226

Akai
00-00003936
8520,00
грн.
9000,00
грн.
Akai Pro MPD226 - MIDI-USB пед-контролер для музикантів, продюсерів і діджеїв. Нові ультра-чутливі товсті педи дають найкращі відчуття під час гри. Розширений набір з 4 ручок, 4 фейдерів і 4 кнопок, доступних у 3 банках, дають повний контроль над ефектами та інструментами. Контролер оснащений класичними функціями MPC - Note Repeat, MPC Swing, 16 Level, Full Level і Tap Tempo. Працює з Mac/PC або iOS і не потребує налаштування та встановлення драйверів. Живлення здійснюється від USB. У комплект також входить ПЗ Ableton Live Lite, Akai Pro MPC Essentials, Sonivox Big Bang Cinematic Percussion і Big Bang Universal Drums.

Тип: MIDI Контролери

Характеристики: Ableton Live

Опис
Характеристики

Опис

Akai MPD226 - це MIDI пед-контролер, що працює по USB, який дає продюсерам, музикантам і діджеям відчуття класичного MPC бітмейкінгу в легкому і компактному корпусі, при цьому додаючи зручності вбудованої панеллю управління та екраном.
Легендарні педи
Шістнадцять надчутливих педів Thick Fat MPC з підсвічуванням використовуються для запуску ударів та інших семплів у вашому програмному забезпеченні або зовнішньому звуковому MIDI-модулі. Вони мають підсвічування для візуального зворотного зв'язку та колірного кодування, а також чутливі до тиску та швидкості натискання для чуйного відчуття та інтуїтивно зрозумілої гри. Ви можете переключатися між чотирма банками педів, щоб контролювати до 64 семплів.
Повний контроль на льоту
Панель управління має чотири енкодери, чотири кнопки і чотири фейдери (усі призначені), які безперервно відправляють повідомлення в програмне забезпечення для 36 параметрів, що зберігаються в трьох незалежних банках.
Широкий функціонал
Юніт має на борту деякі з найпопулярніших функцій MPC, такі як Full-Level, MPC Swing, 16-Level, Note-Repeat і Tap-Tempo. Порти MIDI In/Out дозволяють підключати контролер до зовнішніх MIDI-пристроїв, таких як синтезатори, секвенсори та драм-машини.
Совместимость и комплектное ПО
Устройство питается от шины и совместимо с Mac и Windows, а также с iOS через комплект Apple Camera Connection (приобретается отдельно). Девайс поставляется с комплексным ПО, которое включает в себя Ableton Live Lite, Akai Pro MPC Essentials, Sonivox Big Bang Cinematic Percussion и Big Bang Universal Drums, а также Software Preset Editor.

Характеристики

  • Тип: MIDI пед-контролер
  • Педи: 16 педів MPC з RGB-підсвічуванням, чутливих до сили натискання та швидкості
  • Енкодери: 4 призначених Q-Link
  • Фейдери: 4 призначені фейдери
  • MIDI-вхід/вихід: USB, MIDI порти In/Out
  • USB: 1 х тип B
  • Вимоги до обладнання та ОС: багатоядерний процесор, щонайменше 2 ГБ ОЗУ, OS X 10.7 або новіший, Windows 7 SP1 або пізніша версія
  • Джерело живлення: живлення від шини USB
  • Розміри: 33.3 x 25.4 x 4.8 см
  • Вага: 1.3 кг
Вас може зацікавити: