KORG Microkey 2 - 25AIR

Korg
00-00006724
4200,00
грн.
5400,00
грн.
Korg microKEY 2 - 25AIR - компактна USB Bluetooth MIDI-клавіатура з 25 чутливими до швидкості натискання мініатюрними клавішами Natural Touch. Клавіатура оснащена кнопками Octave Shift і Key Transpose для доступу до всього нотного діапазону, а також кнопками арпеджиатора, Sustain/Tap і джойстиком. Клавіатуру можна починати використовувати одразу після підключення, встановлення драйверів не потрібне, під час роботи використовується стандартний драйвер Windows/Mac OS X. Є можливість прямого підключення до iPad (за допомогою набору Camera Connection Kit, купується окремо). У комплект входить програма KORG CONTROL Editor, а також ПЗ Korg M1 Le, що дає змогу керувати пресетами і PCM-тембрами вбудованого синтезатора Korg M1. Також у комплекті ви знайдете купони для скачування Applied Acoustic Systems Strum Acoustic Session, Lounge Lizard Session, Ultra Analog Session, Toontrack EzDrummer Lite і дисконтні купони на програми Ableton Live, Live Suite і Live LE DAW.

Тип: MIDI клавіатури

Кількість клавіш: 25

Опис
Характеристики

Опис

Midi-клавіатура Korg microKEY Air 25

MIDI-Клавіатура Korg microKEY Air 25 - підтримує Bluetooth Smart "Apple Bluetooth Low Energy MIDI". Ви можете легко підключитися бездротово до програм для музики на iPad/iPhone, таких як KORG Gadget, KORG Module та GarageBand, а також до будь-якого програмного забезпечення для музичного виробництва на Mac або Windows, що підтримує MIDI. Ретельне налаштування можливостей Bluetooth забезпечує високу стабільність і низьку затримку, без дротів або обмежень.

Програмне забезпечення для Bluetooth MIDI

Місяць роботи на одній заміні батарейок
При середньому використанні протягом години на день батареї забезпечують близько місяця роботи. І найкраще, microKEY Air працює лише на двох батарейках АА.

По USB чи ні?

microKEY Air також може бути підключений через традиційний кабель USB. Оскільки microKEY працює від USB, вам знадобиться лише один USB-кабель для підключення до Mac або Windows. Не потрібне встановлення драйвера; просто використовуйте своє улюблене музичне програмне забезпечення (або встановіть будь-які програми з microKEY Air), підключіть його до комп'ютера і починайте грати прямо зараз! Друге покоління тепер також підтримує підключення до iPad та iPhone. Додайте перехідник Apple Lightning - USB та один USB-кабель, і ваше налаштування готове, дозволяючи вам використовувати такі програми, як KORG Gadget, KORG Module та GarageBand.

Компактна та грабельна клавіатура Natural Touch Mini

Натуральна клавіатура Natural Touch від KORG була ретельно розроблена для забезпечення грабельності за компактних розмірів і спрощує гру акордів або швидких фраз. Вибирайте між конфігураціями з 25, 37, 49 або 61 клавішами залежно від вашого стилю гри та вимог до простору та переміщення.

З вашим iPhone звучання стане чудовим у будь-якому місці

KORG Module та microKEY - найкраща комбінація для мобільної продуктивності. З новим microKEY, що підтримує педаль, або microKEY Air, що забезпечує бездротове підключення через Bluetooth MIDI, ваш iPhone миттєво перетворюється на високоякісний звуковий модуль. У вашій кімнаті, у навчальній студії, у транспорті, що рухається, або на вулиці - легко налаштувати і повністю поринути в чудовий ігровий досвід, де б ви не знаходилися.

Програмне забезпечення для Bluetooth MIDI

KORG BLE-MIDI Driver для Windows
Власний драйвер KORG BLE-MIDI тепер дозволяє швидке та просте бездротове підключення між вашим ПК Windows та клавіатурою KORG з підтримкою Bluetooth (такою як серія nanoSTUDIO та microKEY Air).
Ви можете насолоджуватися виконанням або створенням музики через легке бездротове з'єднання не тільки з iPhone/iPad або Mac, але також з ПК Windows. Це потужне нововведення для Windows світу, і цей драйвер працює з Windows 8.1 і вище.

Характеристики

  • 25 мініатюрних клавіш, чутливих до швидкості натискання
  • Міні-клавіші Natural Touch
  • Живлення через USB
  • Кнопки Octave Shift і Key Transpose
  • Кнопка арпеджиатора, кнопка Sustain/Tap і джойстик
  • Можливість прямого підключення до iPad (потрібен набір Camera Connection Kit)
  • Відсутність необхідності встановлення драйвера
  • Габарити: 395 x 131 x 53 мм
  • Вага: 650
Вас може зацікавити: