Focal Pro Shape 40

Focal
00-00004847
18204,00
грн.
4" студійний монітор ближнього поля Focal Pro Shape 40 ідеально підходить для використання в домашніх, проектних або мобільних студіях. Корпус з МДФ вміщує в себе 4,0-дюймовий вуфер і алюміній/магнієвий купольний твітер, які в сукупності забезпечують частотну характеристику від 60 Гц до 35 кГц з максимальним рівнем звукового тиску 102 дБ, а два 4,0-дюймових пасивних випромінювача пасають на 4,0-дюймів, допомагають розширити низькі частоти і мінімізувати спотворення. 2 драйвери монітора використовують підсилювач класу AB по 25 Вт.
Монітор оснащений вхідними роз'ємами XLR і RCA, що спрощує підключення до різних звукових систем і пристроїв. На корпусі розташовано різні елементи керування, включно з регульованим кросовером із частотою 160 Гц, а також регулятори високочастотного і низькочастотного фільтра типу Shelf, що дає змогу налаштовувати акустичні характеристики монітора відповідно до умов приміщення.

Тип: Монітори

Характеристики: 3-4 дюймів

Кількість у коробці: Один

Опис
Характеристики

Опис

Focal Shape 40 - активний 2-смуговий студійний монітор ближнього поля, який став лідером, поєднуючи в собі революційні розробки з передовими технологіями, які виробник уперше розробив для висококласних моделей, як-от в успішній серії SM. 4-дюймова модель гарантує високоякісний еталонний моніторинг, а лінійний динамік - інноваційну акустику та ідеальну електроніку.
Практичність
Ви можете розташувати пристрій біля стін, і він не відрізнятиметься керованістю і точністю.
Скляні динаміки
Дизайн колонки продумано ще на один крок уперед завдяки шару льоноволокна, який значно жорсткіший і вдвічі легший за скловолокно. Ви будете здивовані басовою точністю та середньочастотною чіткістю, пропонованою цими динаміками, оскільки конструкція із затиснутим шаром із льону призвела до поршневих впливів низів та посилення демпфірування.
Революційний M-подібний інверторний твітер
Ще одне значне вдосконалення технології моніторів ближнього поля Focal, що обігнало вже вражаючий алюмінієво-магнієвий купольний твітер. Сама форма М створює підвищену жорсткість і більшу роздільну здатність з меншим спотворенням. М-подібний купол працює зі своїм власним виділеним простором TMD для вражаюче лінійного відгуку нижче 6 кГц. Цей рупор також забезпечений корпусом, який забезпечує однакову горизонтальну і вертикальну спрямованість.
Технологія, яка показує унікальні частотні характеристики
Динамік об'ємного звучання - елемент стабілізації, що походить зі спеціальної архітектури, розташованої на вершині хмарочосів, таких як Taipei 101. Ці оточення дають напрочуд рівну частотну характеристику близько 1-2 кГц, що призводить до дивовижної нейтральності практично без вимірних спотворень.
Подвійні пасивні радіатори
Балансуючи гармоніки низької частоти з виділеним вище подвійним оточенням, ці пасивні випромінювачі виконують те, на що порти просто не здатні, надаючи вам налаштування, яке підвищує чистоту басів і дає змогу розташувати інтерфейс ближче до стін, не ставлячи під загрозу контроль. Ця деталь робить їх ідеальним вибором для невеликих студій і монтажних комплексів.
Посилення та електроніка наступного покоління
Незалежно від інших функцій, студійні монітори дають стабільний тональний баланс на будь-якій гучності, що є ключовим елементом у створенні міксів, які добре транслюються за межі студії. Водночас у вас є можливість легко налаштувати їх у своїй кімнаті завдяки настроюваним стелажним фільтрам і кросоверному нахилу 160 Гц. Також є регульований фільтр верхніх частот, тож ви з легкістю усунете серйозні проблеми низів або пристосуєтесь до певних змін сабвуфера.

Характеристики

 • Конфігурація живлення: двосмуговий
 • Динаміки: 1" Tweeter, 4" woofer
 • LF Тип драйвера: лляна шишка
 • HF Тип драйвера: M профіль алюміній-магній
 • Підсилювач потужності НЧ-драйвера: 25 Вт
 • ВЧ підсилювач потужності драйвера: 25 Вт
 • Загальна потужність: 50 Вт, клас AB
 • Частотна характеристика: 60 Гц-35 кГц (± 3 дБ)
 • Частота кросовера: регульована
 • Максимальний піковий рівень звукового тиску: піковий рівень звукового тиску 102 дБ при 1м
 • Типи входу: 1 х XLR, 1 х RCA
 • Особливості: 3-смуговий еквалайзер, фільтр верхніх частот, 4" пасивний бічний випромінювач
 • Тип корпусу: пасивний радіатор
 • Матеріал корпусу: МДФ з натуральним шпоном горіха
 • Розмір: 257 x 161 x 200 мм
 • Вага: 16,1 кг
Вас може зацікавити: