ADAM Audio T5V

ADAM
00-00007083
8999,00
грн.
9600,00
грн.
ADAM Audio представляють серію T, новою доступною лінійці студійних моніторів ближнього поля для професіоналів в області звукозапису і продакшну. Розроблені в німеччині та монітори серії T наділені багатьма інноваціями в області дизайну, створеними для флагманської лінійки моніторів ADAM S, що забезпечує їх точної дисперсійної характеристикою і високим динамічним діапазоном. Дана серія оснащена стрічковим твітером U-ART разом з нещодавно розробленим поліпропіленовим симетричним низькочастотним динаміком, який розширює баси до більш низьких частот з меншим спотворенням, ніж це було в історичній перспективі цієї цінової категорії.

Тип: Монітори

Характеристики: 5-6 дюймів

Кількість у коробці: Один

Опис
Характеристики

Опис

СТУДІЙНИЙ МОНІТОР ADAM T5V

ADAM AUDIO T5V
Скошена шафа з портом фазоінвертора, спрямованим ззаду, і невеликою площею дає змогу розмістити її в будь-якому місці вашої кімнати, незалежно від того, наскільки вона маленька, і містить вмонтовані кросовери драйверів, керовані DSP, і еквалайзер, а також багатосторонні аналогові з'єднання. Оснащений підсилювачем класу D потужністю 50 Вт для низькочастотного динаміка і підсилювачем класу D потужністю 20 Вт для твітера U-ART, T5V створює SPL до 106 дБ на пару.
Нова серія ADAM T з усіма своїми технічними досягненнями все-одно належить до бюджетної цінової категорії та пропонує дві моделі: з 5-дюймовим вуфером T5V і з 7-дюймовим вуфером T7V.
"Інженерна команда в ADAM Audio прийняла справжній виклик", - каже Крістіан Геллінгер, генеральний директор ADAM Audio. "Ми попросили їх створити лінійку моніторів ближнього поля, які вписуватимуться в суворіші бюджети, без шкоди для стандартів впізнаваного дизайну ADAM, що закріпився в студіях по всьому світу. Серія T забезпечує широку частотну характеристику, низький рівень спотворень і точне управління дисперсією."
Чудові акустичні характеристики, невеликі розміри і відмінне співвідношення ціна/якість роблять цей студійний монітор ідеальним для використання в невеликих кімнатах управління музикою, відео та мовленням. Якщо вам потрібно почути більше низу, T5V сумісний із сабвуфером ADAM Audio T10S.

Характеристики

  • U-ART твітер 1.9" з технологією HPS Waveguide
  • Поліпропіленовий 5" вуфер
  • Потужність RMS 70 Вт
  • Частотний діапазон 45 Гц – 25 кГц
  • Максимальне SPL від двох моніторів на дисстанції 1 м ≥ 106 дБ
Вас може зацікавити: