KRK Rokit 8 G4

KRK
12290,00
грн.
KRK RP8 G4 - двосмуговий активний студійний монітор із 8" драйвером. Модель є результатом 30-річних інновацій у галузі моніторів. У цю модель вбудовано потужний підсилювач класу D. Спеціальний лімітер Brickwall гарантує, що ваші монітори працюватимуть на повну потужність без перевантажень. Драйвери серії ROKIT G4 створені з високоміцного матеріалу для досягнення високоякісного відтворення, а технологія Kevlar® забезпечує рівний звук на всіх частотах. Міцний корпус гучномовця і фронтальний фазоінвертор розширюють басовий діапазон, а також дають змогу розташовувати RP8 близько до стіни. Прокладки з піноматеріалу ISO високої щільності мінімізують вібрації, піднімаючи монітор над поверхнею. Для нового продукту компанія KRK розробила мобільний застосунок, який відкриває безліч можливостей DSP для спектрального аналізу та цифрової корекції акустики приміщення. Додаток має 25 налаштувань графічного еквалайзера, якими можна керувати безпосередньо за допомогою смартфона або планшета.

Тип: Монітори

Pекомендуємо ☺: ☜ Дивитись

Характеристики: 7-9 дюймів

Кількість у коробці: Один

Опис
Характеристики

Опис

Студійний монітор KRK ROKIT 8 G4 Студійний монітор KRK ROKIT 8 G4
Високоякісні студійні монітори в поєднанні з сучасним DSP KRK ROKIT є популярними лідерами продажів у четвертому поколінні, які ніколи вас не розчарують.
Начинка інтерфейсу
Пристрій містить у собі про-класну конструкцію з кевларовими драйверами та низьким рівнем спотворень, ефективним підсилювачем потужності класу D і вбудованим обмежувачем. Оптимізований високочастотний хвилевід забезпечує широку динамічну зону найкращого сприйняття і неймовірну якість аудіо, в той час як корпус з низьким резонансом і фронтальний порт дають чудовий відгук на низьких частотах і просте розміщення гучномовців.
Високоякісна конструкція й оригінальна якість складання
Надзвичайна жорсткість і вражаюче відношення міцності на розтягнення до ваги драйверів Kevlar гарантують відтворення звуку з низьким рівнем нечіткості в усьому частотному діапазоні. Механіка рідин, повністю налаштована на весь динамік, забезпечує стабільну поведінку тиску повітря на всіх рівнях гучності, що призводить до точної аудіореалізації та просторої тривимірної звукової сцени. У комплект також входять високощільні акустичні розв'язувальні прокладки з пористого пінопласту для мінімізації передавання вібрації та підвищення чіткості.
Сучасний DSP
Візуальний графічний еквалайзер дає змогу мінімізувати та виправити проблеми в приміщенні. Ви одразу отримуєте підтвердження своїх налаштувань еквалайзера з вмонтованим РК-графіком, а також спектральний аналіз у реальному часі з додатку KRK на своєму інтелектуальному пристрої iOS або Android.
ПЗ
Софт від KRK неймовірно корисний, оскільки крім налаштувань еквалайзера, додаток також допомагає з розміщенням динаміків і узгодженням рівнів, а також регулює рівні сабвуфера. Крім того, він оснащений генератором сигналів - необхідним для калібрування вашої системи.
Високоефективний підсилювач потужності
Спеціально розроблений підсилювач потужності класу D вирізняється дивовижною ефективністю, рівномірно викачуючи високоякісний звук зі своїх драйверів і за знижених робочих температур. Ефективність підсилювача не тільки забезпечує чудову роботу системи, а й підтримує цілісність вашого звуку.

Характеристики

 • Тип монітора: активний 2-сторонній
 • Номінальна потужність: 203 Вт RMS
 • Драйвери LF Driver: 1 x 8 "/ 20,32 см кевларовий вуфер
 • ВЧ драйвер: 1 х 1 "/ 2,54 см кевларовий твіттер
 • 1 х ВЧ підсилювач: клас-D, номінальна при середньоквадратичній потужності 68 Вт
 • 1 х НЧ підсилювач: клас-D, номінальна при 135 Вт RMS
 • Діапазон частот: від 36 Гц до 40 кГц
 • Частотна характеристика: від 36 Гц до 40 кГц
 • Максимальний рівень звукового тиску (SPL): 111 дБ
 • Еквалайзер: 3 х НЧ, 2 х ВЧ
 • I/O: 1 x Combo XLR / 1/4" збалансований / незбалансований
 • Вхідна потужність змінного струму: від 110 до 120 В змінного струму при 50/60 Гц
 • Розміри: 26,4 х 39,9 х 30,7 см
 • Вага: 10,3 кг (активний динамік)
Вас може зацікавити: