Akai MPC Studio II

Akai
00-00016984
12000,00
грн.
12720,00
грн.

Akai MPC Studio II – це друге покоління MIDI-контролера та системи для музичного продакшену від легендарного виробника, яка дає вам творчий, практичний робочий процес класичних MPC семплерів, а також потужність та гнучкість, які може забезпечити лише ваш комп'ютер.

Тип: Робочі станції

Вид: Цифрові

Тип: MIDI Контролери

Опис
Характеристики

Опис

ПОВНА СИСТЕМА MPC

MPC Studio привносить у ваш комп'ютер усі можливості MPC, поєднуючи інтуїтивно зрозуміле управління обладнанням та інноваційне, надихаюче програмне забезпечення. MPC Studio перетворює ваш робочий процес на безперервний потік нескінченної творчості.

ПРЕМІУМ ПЕДИ ДЛЯ ІДЕАЛЬНОГО ПРОЦЕСУ

Продуктивність педа - головний пріоритет для будь-якого творця бітів. З MPC Studio ви можете бути впевнені, що кожен тап завжди відтворюватиметься вчасно. Чутливі до швидкості та сили натискання педи з підсвічуванням RGB означають максимальну виразність, чи граєте ви м'які мелодії, чи гучні басові барабани. Швидко перемикайтеся з режиму нот у режим акордів і створюйте свої треки, коли приходить натхнення.

ПРИЗНАЧЕНИЙ КОНТРОЛЬ І СЕНСОРНА СМУГА

Створюйте власні звуки з призначуваною сенсорною смугою Touch Strip. Цей вид контролю змінює і формує ваш звук так, як ви хочете. Зробіть цей пед-синтез загадковішим за допомогою хвиль, керуйте обертанням хай-хета, щоб заповнити ритм барабанного дробу, або зробіть гітарну партію реалістичнішою, артикулюючи гру там, де вам потрібно. Призначте будь-який з численних регуляторів, повзунків і параметрів на сенсорну смугу Touch Strip, для нових і винахідливих маніпуляцій з будь-яким треком.

КОЛЬОРОВИЙ ЕКРАН ДЛЯ ЯСКРАВОГО ЗВОРОТНОГО ЗВ'ЯЗКУ

Коли ви занурюєтеся у творчий момент, яскравий кольоровий екран гарантує, що ви можете зосередитися на музиці. Незалежно від того, чи потрібно вам обрізати форму хвилі, переглядати бібліотеку плагінів або налаштовувати параметри на льоту, екран дає вам візуальний зворотний зв'язок, потрібний миттєво, без необхідності зупиняти робочий процес і тягнутися до ноутбука. Коли справа доходить до музичної ефективності, важливий кожен момент, і кожен рух має допомогти ефективно вловити ваші ідеї.

ПЛАГІНИ ТА ЕФЕКТИ СВІТОВОГО РІВНЯ

Програмне забезпечення MPC Studio і MPC 2 Desktop містить розширену палітру звуків, інструментів, семплів ударних, лупів, вставних ефектів і багато іншого, щоб пробудити ваш творчий потенціал і завершити будь-який музичний проект або завдання. MPC Studio може працювати з будь-яким стилем і жанром музики. Плагіни вбудованих ефектів засновані на відзначеній нагородами технології AIR Music Tech. З потужними інструментами редагування, аранжування та мікшування, включаючи AIR Vocal Suite. Створюйте, записуйте і мікшуйте вокал за допомогою Vocal Suite, щоб додати всі ефекти, від корекції висоти звуку до гармонізації, згущення вокалу і звукових доріжок за допомогою AIR Doubler.


Характеристики

 • Педи: 16 педів, чутливих до сили натискання та тиску, з підсвічуванням RGB
 • Банки: 8 банків, доступних за допомогою кнопок Pad Bank
 • Ручка управління: натискний енкодер на 360 для навігації по дисплею та вибору
 • Контролер: багатофункціональний сенсорний контролер ємністю 5,5 дюйма/14 см зі світлодіодними індикаторами
 • Кнопки: 39 спеціальних функціональних кнопок зі світлодіодним підсвічуванням
 • Дисплей: повнокольоровий РК-дисплей
 • Підключення: вхід MIDI 1/8 дюйма/3,5 мм
 • Вихід MIDI: 1/8 дюйма/3,5 мм
 • Порт USB: типу B
 • Живлення: USB
 • Розміри: 30,5 x 17 x 3,8 см
 • Вага: 0,8 кг
 • В комплект входить: контролер виробництва музики Akai Professional MPC Studio для програмного забезпечення MPC, USB-кабель, 2 x 3,5 мм перехідника TRS на 5-контактний MIDI, карта завантаження програмного забезпечення
Вас може зацікавити: