KRK RP103 G4

KRK
00-00007528
23750,00
грн.
KRK ROKIT RP103 G4 - трьохсмуговий активний студійний монітор із 10" драйвером. У модель вмонтовано потужний підсилювач класу D. Спеціальний лімітер Brickwall гарантує, що ваші монітори працюватимуть на повну потужність без перевантажень. Драйвери серії ROKIT G4 створені з високоміцного матеріалу для досягнення високоякісного відтворення, а технологія Kevlar® забезпечує рівний звук на всіх частотах. Міцний корпус гучномовця і фронтальний фазоінвертор розширюють басовий діапазон, а також дають змогу розташовувати RP103 близько до стіни. Прокладки з піноматеріалу ISO високої щільності мінімізують вібрації, піднімаючи монітор над поверхнею. Для нового продукту компанія KRK розробила мобільний застосунок, який відкриває безліч можливостей DSP для спектрального аналізу та цифрової корекції акустики приміщення. Додаток має 25 налаштувань графічного еквалайзера, якими можна керувати безпосередньо за допомогою смартфона або планшета.

Тип: Монітори

Характеристики: 10+ дюймів

Кількість у коробці: Один

Опис
Характеристики

Опис

ROKIT G4

Розробляючи ROKIT G4, компанія KRK поставила собі за мету створити зовнішній вигляд і звук, що нагадує висококласну модель V Series 4, випущену в 2016 році. Як результат, драйвери Kevlar™, які вже понад 30 років використовуються в топових моделях, вперше застосовані в серії ROKIT. Крім того, як і у випадку з V-Series 4, до складу колонок входить DSP для управління звуковим ландшафтом і еквалайзером, що допомагає налаштувати акустику в приміщенні.
Ключові особливості.
Перші кевларові низькочастотні і високочастотні динаміки в серії ROKIT
Високоефективний підсилювач потужності класу D з вбудованим лімітером
DSP-еквалайзер з РК-дисплеєм
Еквалайзер, керований DSP, з відмінною видимістю
Графічний еквалайзер з 25 налаштуваннями, керований DSP, допоможе вам налаштувати акустику в приміщенні. Графічний еквалайзер з 25 налаштуваннями, керований DSP, допоможе вам налаштувати акустику в приміщенні.
Використовує фірмові кевларові динаміки.
Ідеально підібрана конструкція динаміків забезпечує збалансоване, чисте звучання у всіх частотних діапазонах. Матеріал кевлар, з якого виготовлені динаміки ROKIT G4, відомий своєю жорсткістю і міцністю, що забезпечує найвищу якість відтворення звуку.
Науково розроблений корпус
Високоякісний, складний низькорезонансний корпус динаміка з новим дизайном портів фронтального випромінювання для виняткової точності, чіткості, розширення, пробивної здатності та гнучкого розміщення в приміщенні. Високощільні акустичні прокладки з відкритою коміркою ізоформи ізолюють динамік від поверхні, мінімізуючи передачу вібрацій і покращуючи розбірливість звуку. Повністю налаштована гідродинаміка всієї системи забезпечує стабільну поведінку повітряного тиску на всіх рівнях гучності, створюючи безпрецедентно чисту, широку, глибоку і динамічну зону прослуховування з неймовірною візуалізацією і тривимірною звуковою сценою.
Кастомний підсилювач з лімітером
Серцем нового ROKIT є нещодавно розроблений, потужний і високоефективний підсилювач потужності класу D, який рівномірно і ефективно керує динаміками при низьких робочих температурах для поліпшення цілісності звуку. Він також оснащений спеціальним обмежувачем, який автоматично підтримує збалансоване звучання і захищає всю систему.

Характеристики

 • Тип: трьохсмуговий активний студійний монітор, активний студійний монітор
 • Кількість: 1
 • НЧ-динамік: 10" Kevlar® з арамідного волокна
 • СЧ-динамік: 4,5" Kevlar® з арамідного волокна
 • Твітер: 1" Kevlar® з арамідного волокна
 • Частотна характеристика: 26 Гц - 40 кГц
 • Підсилювач: клас D
 • Вхідний опір: 5,12 кОм
 • Чутливість:
 • Небалансний вхідний сигнал, посилення +11дБ: -10дБВ
 • Балансний вхідний сигнал, посилення 0 дБ: + 4 дБн
 • Управління: Гучність; Параметри еквалайзера: LF і HF; РК-дисплей: Яскравість, Контрастність, Режим очікування, Лого, Скидання налаштувань, Блокування
 • Вхід: Балансний комбінований TRS/XLR
 • Габарити: 546 х 329 х 371 мм
 • Вага: 15,9 кг
Вас може зацікавити: