Akai MPD218

Akai
00-00003937
4200,00
грн.
4640,00
грн.
Akai Pro MPD218 - MIDI-USB пед-контролер для музикантів, продюсерів і діджеїв. Нові ультра-чутливі товсті педи дають найкращі відчуття під час гри. Розширений набір з 6 ручок з трьома банками дають повний контроль над ефектами та інструментами. Контролер оснащений класичними функціями MPC Note Repeat і Full Level. Працює з Mac/PC або iOS і не потребує налаштування та встановлення драйверів. Живлення здійснюється від USB. У комплект також входить ПЗ Ableton Live Lite, Akai Pro MPC Essentials, Sonivox Big Bang Cinematic Percussion і Big Bang Universal Drums.

Тип: MIDI Контролери

Характеристики: Ableton Live

Опис
Характеристики

Опис

MIDI-контролера Akai MPD218
Akai MPD218 - це MIDI пед-контролер, що працює по USB, який дає продюсерам, музикантам і діджеям відчуття класичного MPC бітмейкінгу в легкому і компактному корпусі.
Легендарні педи
Шістнадцять надчутливих педів Thick Fat MPC з підсвічуванням використовуються для запуску ударів та інших семплів у вашому програмному забезпеченні або зовнішньому звуковому MIDI-модулі. Ви можете перемикатися між трьома банками педів, щоб контролювати до 48 семплів.
Повний контроль на льоту
Для використання доступні 3 банки по 6 енкодерів, які безперервно відправляють повідомлення в ПЗ для 18 параметрів. Юніт має на борту деякі з найпопулярніших функцій MPC, такі як кнопка Note-Repeat і режим Full-Level.
Сумісність та комплектне ПЗ
Пристрій живиться від шини і сумісний з Mac і Windows, а також з iOS через комплект Apple Camera Connection (придбаний окремо). Девайс поставляється з комплексним ПЗ, яке включає Ableton Live Lite, Akai Pro MPC Essentials, Sonivox Big Bang Cinematic Percussion і Big Bang Universal Drums, а також Software Preset Editor.

Характеристики

  • Тип: MIDI пед-контролер
  • Педи: 16 MPC педів з підсвічуванням
  • MIDI-вхід/вихід: USB
  • USB: 1 х тип B
  • Вимоги до обладнання та ОС: багатоядерний процесор, щонайменше 2 ГБ ОЗУ, OS X 10.7 або новіший, Windows 7 SP1 або пізніша версія
  • Джерело живлення: живлення від шини USB
  • Розміри: 23.9 x 20.1 x 4.1 см
  • Вага: 0.57 кг
Вас може зацікавити: