Mackie Carbon

Mackie
00-00007518
8360,00
грн.
Професійний конденсаторний USB-мікрофон, аудіоінтерфейс, 5 режимів спрямованості, вихід на навушники, регулювання гучності, м'ют, гейн, у комплекті стійка, кабель, комплект ПЗ, колір чорний
USB-мікрофони серії EleMent від MACKIE надають якість та універсальність, необхідні для виведення звуку на вищий рівень: від бездоганного відтворення вашого останнього стріму до ведення онлайн-зустрічі.
Незалежно від вашої мети - запустити свій подкаст, стати наступним популярним стримером або зробити вашу музику більш помітною в соцмережах - звук має значення.
Якщо ви хочете отримати приголомшливе студійне звучання, як у вашого улюбленого ютубера, подкастера, стримера на Twitch або будь-кого іншого, ви опинилися в правильному місці. Отримати професійний звук легше, ніж ви могли думати.

Якщо вам потрібна максимальна гнучкість, мікрофон MACKIE CARBON забезпечить її. На додаток до можливостей підключення як у EM-USB, він надає 5 діаграм спрямованості, поліпшених легендарним передпідсилювачем Onyx. Використовуйте мікрофон зі стильною стійкою, включеною в комплект, або закріпіть на пантографі за допомогою стандартного гвинтового кріплення. MACKIE CARBON підходить для створення контенту, стримінгу та мобільного запису.

Тип: Студійні мікрофони

Pекомендуємо ☺: ☜ Дивитись