Ed Sheeran ‎– Divide [2LP]

00-00012444
2620,00
грн.
3406,00
грн.
A1. Eraser
A2. Castle On The Hill
A3. Dive
A4. Shape Of You

B1. Perfect
B2. Galway Girl
B3. Happier
B4. New Man

C1. Hearts Don't Break Around Here
C2. What Do I Know
C3. How Would You Feel (Paean)
C4. Supermarket Flowers

D1. Barcelona
D2. Bibia Be Ye Ye
D3. Nancy Mulligan
D4. Save Myself

Жанр: ROCK

Опис
Слухати

Опис

Ed Sheeran ‎– Divide [2LP]

Один з найочікуваніших світових релізів 2017 року, "÷" показує 25-річного Ширана у його найкращій формі. Черпаючи натхнення з широкого спектру досвіду та тем, Ширан проводить вас через надзвичайно особисту подорож: чи то роздуми про минулі стосунки, сімейні спогади, свою музичну кар'єру, чи про час, проведений у подорожі світом у 2016 році. У музичному плані "÷" - це різноманітна колекція чудово аранжованих та емоційних балад, пристрасних репів, накладених на хіп-хоп біти, вічних шедеврів під акустичну гітару та інноваційної ідіосинкратичної поп-музики. Постійно перебуваючи в русі, альбом був записаний між Лос-Анджелесом, Лондоном, Саффолком та під час перетину Атлантики на борту лайнера RMS Queen Mary 2. Виконавчими продюсерами виступили багаторазовий володар Греммі Бенні Бланко та сам Ширан, а додаткове продюсування здійснили постійний співавтор Джонні МакДейд, володар Греммі Майк Елізондо та володар премії Британської академії музики Стів Мак. Ширан також створив концепцію обкладинки альбому "÷" навіть власноруч намалював обкладинку.
Презентовані в тандемі минулої п'ятниці, перші сингли альбому "Shape Of You" та "Castle On The Hill" підкреслюють чіткий поділ його музичного спектру - перший є винахідливим демонтажем і перебудовою модерн-попу з використанням трохи більше, ніж педалі петлі, на противагу готовому до стадіону рокеру з драйвовими бітами та рифами у стилі Спрінгстіна. Разом ці два сингли зібрали понад 13 мільйонів прослуховувань за перші 24 години, побивши рекорд "першого дня" на Spotify. "Shape Of You" набрала 6,868,642 прослуховування, а "Castle On The Hill" - 6,168,395 прослуховувань, кожен з нових треків обігнав попередніх рекордсменів "першого дня" (One Direction набрали 4,759,698 прослуховувань з "Drag Me Down" у серпні 2015 року), що стало ще однією рекордною віхою в кар'єрі музиканта. Тим часом, супровідні лірик-відео отримали понад 60 мільйонів переглядів за перші 24 години - це найшвидший запуск відео за всю історію OneDirection, а офіційні відео ще попереду.
Ед Ширан - 11-разовий номінант та багаторазовий переможець GRAMMY - швидко зарекомендував себе як один з найбільших світових музичних виконавців з більш ніж 22 мільйонами проданих альбомів та 4,7 мільярдами прослуховувань на Spotify. Обидва його студійні альбоми стали платиновими, а також кілька платинових синглів на його рахунку. Другий повноформатний альбом британського співака і автора пісень "x" (вимовляється як "помножити"), випущений у 2014 році, став як критичним, так і комерційним феноменом. Дебютувавши на першому місці чарту Billboard 200 одразу після релізу, альбом став 4-разовим платиновим у США та отримав дві номінації на премію GRAMMY, в тому числі престижну нагороду "Альбом року". Крім того, "x" породив чотири поспіль мультиплатинові сингли "Sing", "Don't", "Photograph", а також його світовий хіт і найбільший сингл на сьогоднішній день "Thinking Out Loud", який став першим номером 1 в Топ-40 радіо і виграв пару нагород GRAMMY, в тому числі дуже бажану "Пісню року".

Слухати
Вас може зацікавити: