Hans Zimmer - The World Of Hans Zimmer (Limited Edition) [3LP]

00-00003982
2600,00
грн.
3380,00
грн.
A1. The Dark Knight Orchestra Suite
A2. King Arthur Orchestra Suite
A3. Mission: Impossible II Orchestra Suite: Part 1
A4. Mission: Impossible II Orchestra Suite: Part 2

B1. Pearl Harbor Orchestra Suite
B2. Rush Orchestra Suite
B3. Lion King Orchestra Suite

C1. The Da Vinci Code Orchestra Suite: Part 1
C2. The Da Vinci Code Orchestra Suite: Part 2
C3. The Da Vinci Code Orchestra Suite: Part 3
C4. The Da Vinci Code Orchestra Suite: Part 4

D1. Madagascar Orchestra Suite
D2. Spirit Orchestra Suite
D3. Kung Fu Panda Orchestra Suite
D4. The Holiday Orchestra Suite

E1. Hannibal Orchestra Suite
E2. Pirates Of The Caribbean Orchestra Suite: Part 1
E3. Pirates Of The Caribbean Orchestra Suite: Part 2

F1. Gladiator Orchestra Suite: Part 1
F2. Gladiator Orchestra Suite: Part 2
F3. Gladiator Orchestra Suite: Part 3
F4. Inception Orchestra Suite

Жанр: CLASSICAL / MODERN CLASSICAL / OPERA

Опис
Слухати

Опис

"The World Of Hans Zimmer - A Symphonic Celebration" - концертний альбом на потрійному 180-грамовому вінілі 2019 року німецького кінокомпозитора Ганса Циммера.

В альбомі представлено музику з міжнародного концертного туру "World Of Hans Zimmer", організованого Циммером і концертним агентством Semmel Concerts. У кожній концертній сюїті присутні найвпізнаваніші частини і мелодії з саундтреків, виткані в єдину форму нової симфонічної роботи. В альбомі представлені такі легендарні теми, як "Темний лицар", "Код Да Вінчі", "Король Лев", "Пірати Карибського моря" і "Місія нездійсненна 2". Група знаменитих музикантів і співаків додає нових захопливих вражень від прослуховування. Серед цих досвідчених солістів є кілька давніх музичних соратників Циммера, як-от Гевін Грінуей (музичний керівник), Ліза Джеррард, мультиінструменталіст Педро Есташ і відома оперна співачка Валентина Нафорніце. Запис відбувся у знаменитому Віденському Концертхаусі за участю Симфонічного оркестру Віденського радіо та хору "Neue Wiener Stimmen" під керуванням Мартіна Геллнера, під час фестивалю "Голлівуд у Відні". Альбом також містить концертні сюїти із саундтреків до фільмів "Король Артур", "Перл-Гарбор", "Перегони", "Мадагаскар", "Спіріт: Душа прерій", "Кунг-фу панда", "Відпустка за обміном", "Ганнібал", "Гладіатор" і "Початок".
Ганс Флоріан Циммер - німецький кінокомпозитор, відомий своєю музикою до кінофільмів і комп'ютерних ігор. Широко відомий завдяки своїм композиціям, які режисери успішно використовують у бойовиках і трилерах.
Лауреат премії Оскар, дворазовий лауреат премії "Золотий глобус", триразовий лауреат премії Греммі.
Найбільш відомий за музикою до таких фільмів і мультфільмів, як "Людина дощу", "Король Лев", "Принц Єгипту", "Спірит: Душа прерій", "Скеля", "Краще не буває", "Гладіатор", "Ангели і демони", "Перл-Гарбор", "Початок", "Інтерстеллар" і "Робот на ім'я Чаппі", до серій фільмів "Пірати Карибського моря", "Темний лицар", "Шерлок Холмс", а також до ігор "Call of Duty: Modern Warfare 2", "Crysis 2".

Слухати


Вас може зацікавити: