Liam Gallagher ‎– As You Were [LP]

00-00001203
1400,00
грн.
1820,00
грн.
A1. Wall Of Glass
A2. Bold
A3. Greedy Soul
A4. Paper Crown
A5. For What It's Worth
A6. When I'm In Need

B1. You Better Run
B2. I Get By
B3. Chinatown
B4. Come Back To Me
B5. Universal Gleam
B6. I've All I Need

Жанр: ROCK

Опис
Слухати

Опис

Довгоочікуваний дебютний альбом Лайама Галлахера As You Were вийде 6 жовтня на лейблі Warner Bros. Records.
Після того, як процес написання почався з потужного соул-року "Bold", "As You Were" було записано у двох місцях. Грег Керстін виконав усі інструменти в чотирьох піснях, які він спродюсував ("Wall Of Glass", "Paper Crown", "Come Back To Me" і психоделічний свист "It Doesn't Have To Be That Way"), в той час як Ден Греч-Маргера продюсував частину альбому, що залишилася, на Snap! Студії в Лондоні.
У результаті вийшло саме те, на що ви могли б сподіватися, як звучатиме сольний альбом Лайама Ґаллаґера: пристрасть до класичного впливу 60-х/70-х, який він завжди відчував, було оновлено для теперішнього моменту.
"Я не хотів нічого винаходити заново або вирушати в космічну джазову одіссею, - каже Ліам. "Це атмосфера "Холодної індички" Леннона, The Stones, класика. Але зробив мій шлях, тепер.
Один із найбільш вражаючих аспектів "As You Were" полягає в тому, що в усіх пісень є мета. Млявості немає, різати нічого. Усі вони відчувають себе спрямованими на щось або когось, встановлюючи рекорд або закінчуючи свою версію історії, чи то хитка, подібна до Бо Діддлі "Жадібна душа", яка спопеляє когось, хто є "невдячним мерцем", чи то мега-балада "For What It's Worth", яку Ліам написав разом із Саймоном Олдредом із Cherry Ghost, що являє собою найбільший приспів на альбомі.
На обкладинці альбому зображений культовий новий портрет Ліама, зроблений впливовим фотографом, модельєром і креативним директором Еді Сліманом.

Вініл одинарний 180 грам.

Слухати

Вас може зацікавити: