Foo Fighters – Medicine At Midnight [LP]

00-00006754
1380,00
грн.
1794,00
грн.
A1. Making A Fire
A2. Shame Shame
A3. Cloudspotter
A4. Waiting On A War
A5. Medicine At Midnight

B1. No Son Of Mine
B2. Holding Poison
B3. Chasing Birds
B4. Love Dies Young
Опис
Слухати

Опис

5 лютого 2021 року в продаж надійде Medicine at Midnight - 10-й студійний альбом прославленого гурту Foo Fighters. Альбом побачить світ у стандартних CD- і LP-версіях, а також у вигляді лімітованих видань на платівках блакитного і помаранчевого кольору. До Medicine At Midnight увійдуть 9 нових треків загальним хронометражем у 37 хвилин; перший із них - заворожуючий і стильний трек "Shame! Shame!" доступний до прослуховування вже зараз на YouTube.

Medicine at Midnight - платівка нелегкої долі: спочатку цей альбом був приурочений до 25-річчя гурту і мав побачити світ ще цієї весни. На жаль, хрест на цих планах поставила пандемія COVID-19.

"Ми почали роботу над цим альбомом ще рік тому", - нарікає беззмінний фронтмен Foo Fighters Дейв Грол, - "Ми закінчили зведення і мастеринг у лютому. Ми записали відео на перший трек. Ми запланували тур на 18 місяців вперед, відправили альбом у тираж, надрукували футболки. Загалом, ми зробили все - а потім світ просто зупинився. І ми всі розійшлися у своїх справах. І ми стали просто чекати".

За звучанням Грол порівнює 10-й студійник із платівкою "Let's Dance" Девіда Бові, окремо наголошуючи, що Medicine at Nidnight - "це не диско, не EDM і не танцювальна музика... Це заряджена, весела платівка, що наповнена великими, стадіонними рок-піснями, які круто співати разом".

Слухати


Вас може зацікавити: