Pink Floyd ‎– The Division Bell [2LP]

00-00005858
2690,00
грн.
3497,00
грн.
A1. Cluster One  
A2. What Do You Want From Me  
A3. Poles Apart

B1. Marooned  
B2. A Great Day For Freedom  
B3. Wearing The Inside Out

C1. Take It Back  
C2. Coming Back To Life  
C3. Keep Talking  

D1. Lost For Words  
D2. High Hopes  

Жанр: ROCK

Опис
Слухати

Опис

"Перевидання останнього студійного альбому гурту Pink Floyd "Division Bell".
Ремастований подвійний вініл із записом повної версії оригінального альбому в розворотному конверті.
14-й і останній студійний альбом у дискографії великих Pink Floyd. Обкладинку диска робив Сторн Торгерсон - один із засновників легендарної студії Hipgnosis ("Dark Side Of The Moon", "Wish You Were Here", "Animals").
У роботі над виданням взяли участь: продюсер Боб Езрін ("Pink Floyd - The Wall"), саксофоніст Дік Перрі ("The Dark Side Of The Moon", "Wish You Were Here"), звукорежисер Енді Джексон ("A Momentary Lapse Of Reason").
Нова студійна робота побачила світ через 7 років з моменту виходу альбому "A Momentary Lapse Of Reason" і, очікування шанувальників гурту виправдалися з лишком.
Починаючи з загадкового "Cluster One", що відкриває диск, до незрівнянної "High Hopes", альбом слухається на одному диханні, немов ти летиш крізь час і простір.
The Division Bell отримав премію "Греммі" за масштабне полотно "Marooned" (у номінації "Найкраще Інструментальне Рок Виконання"), а також був висунутий на здобуття премії Brit Awards у номінації "Найкращий британський альбом". Тричі платиновий у США, двічі платиновий у Великій Британії. У всьому світі продано понад 17 млн. копій альбому. Диск піднявся на місце №1 у чартах: США, Великої Британії, Голландії, Швеції, Норвегії, Швейцарії, Австралії.
На підтримку The Division Bell музиканти вирушили у світове турне, яке супроводжувалося дивовижними світловими шоу, з урахуванням новітніх технологій - кращими за всю історію гурту."

Слухати

Вас може зацікавити: